کد خبر : ۴۷۲۷۶۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵
دبیر هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری: کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در کاشان برگزار می‌شود

مقیم/دبیر هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری گفت: هفدهمین دوره کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری جهان در کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، اکبر رضوانیان امشب در نشست مطبوعاتی هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری  اظهار داشت: هفدهمین دوره کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در کاشان برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری با بیان اینکه میزبانی ایران برای این کنوانسیون بزرگترین اتفاق گردشگری تاریخ ایران است، افزود: این کنوانسیون از تاریخ 6 تا 20 بهمن ماه در ایران برگزار می‌شود و شهرهای تهران، اصفهان، یزد، زنجان، قزوین، همدان، شیراز و کاشان میزبان این گردشگران در ایران هستند.

وی با بیان اینکه افتتاحیه این مراسم در تهران شروع و اختتامیه آن در تاریخ 18, 19 و20 بهمن در کاشان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این اتفاق بسیاری از پتانسیل‌های حوزه گردشگری ایران و کاشان را به راهنمایان برجسته گردشگری جهان نشان می دهد و واکنش این مهم در  سال‌های آینده رخ می دهد.

رضوانیان با بیان اینکه این اتفاق تاثیر به سزایی در ورود گردشگر دارد، افزود: با توجه به وجود جاذبه‌های گوناگون گردشگری منطقه کاشان و داشتن 3 اقلیم کوه، کوهپایه و کویر، امیدواریم با خوب برگزار شدن این اتفاق بتوانیم کاشان را به بهترین نحو معرفی کنیم.

دبیر برگزاری هفدهمین کنوانسیون جهانی گردشگری تصریح کرد: ستاد برگزاری این دوره کنوانسیون با تشکیل کمیته‌ها اسکان، تشریفات، تبلیغات و اطلاع رسانی، گشت، ترانسفر، هدایا و امور فرهنگی و بخش های مختلف دیگر آماده به ارائه خدمات است.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره کنوانسیون 300 نفر از برجسته ترین راهنمایان کل کشور از45 کشور جهان حضور دارند و راهنمایان گردشگری و مدیران برجسته آژانس‌های گردشگری جهان می‌توانند مسائل ایران و گردشگری را به طور شفاف در ایران مشاهده کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اکبر رضوانیان     |     کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری     |     کاشان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi