کد خبر : ۴۷۲۷۶۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵
معاون وزیر نفت مطرح کرد؛ تامین گاز پایدار و مطمئن در پارس جنوبی برای کل کشور

مقیم/بوشهر/معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: با همت و تلاش متخصصان جوان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد تامین گاز پایدار و مطمئن برای مردم کشور هستیم.

به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، حمیدرضا عراقی با اشاره به تلاش بی‌وقفه کارکنان در این مجتمع گفت: کار در شرکت ملی گاز در عین سختی و مشقت‌های فراوان، روحیه بخش نیز است، چرا که ثمره‌ تلاش و کار سخت آنها در این مجتمع، خدمت مستقیم به مردم کشور است.

وی در ادامه افزود: فعالیت‌های عظیم شرکت ملی گاز ایران اکنون فرامرزی شده و رشد و توسعه‌ آن، تاثیر بسیار مهمی در اقتصاد منطقه‌ای و جهانی دارد که این خود نکته‌ای بسیار مهم و حیاتی است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به قطع گاز ترکمنستان و مشکلاتی که برای برخی پالایشگاه به وجود آمده افزود: همراهی و همگامی با یکدیگر در مصرف بهینه‌ گاز، می‌تواند گام‌های بسیار موثری در راستای رفع این مشکلات باشد.

وی گفت: اکنون با همت و تلاش متخصصان جوان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد تامین گاز پایدار و مطمئن برای مردم کشور هستیم که این مهم یک دستاورد عظیم است.

عراقی در ادامه با اشاره به توان و خلاقیت کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: امروز شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و جوانان شاغل در این مجموعه برای دیگران الگو محسوب می‌شوند و از آنان به عنوان شخصیت‌های مهم گازی در کشور یاد می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: اکنون برای من مایه غرور و افتخار است که در جمع شما عزیزان مشغول به کار هستم و در سربلندی کشورم سهیم می‌باشم.

وی گفت: سازمان‌ها و شرکت‌ها باید از خلاقیت، تجربه و شخصیت شما کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی یک کتاب بنویسند که همه با فعالیت‌ها و اقدامات تاثیرگذار شما آگاه شوند.

در ابتدای جلسه که در محل سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد، مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گزارشی کامل از عملکرد مجتمع ارائه کرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : حمیدرضا عراقی     |     پارس جنوبی     |     گاز     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi