کد خبر : ۴۷۲۶۶۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵
رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان خبر داد صادرات ۱۰۰ تن لوازم پزشکی از شرکت ابزار درمان به کشورهای همسایه

مقیم/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان میزان تولید سالانه شرکت ابزار درمان را ۱۰۰ تن در سال عنوان کرد و گفت: ارزش صادراتی این میزان تولید ۳۰۰ هزار دلار است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در حاشیه بازدید از این شرکت‌های تولیدی سمنان اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی به‌طور مستمر تشکیل می‌شود و بازدید امروز نیز در این راستا انجام‌شده است.

وی با اشاره به حضور استاندار سمنان و سایر اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت شیشه ایمنی کبیر افزود: این شرکت محصولاتی مانند شیشه نشکن اتومبیل، شیشه خودرو و شیشه طلقی را تولید می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری این واحد تولیدی شیشه خاطرنشان کرد: شرکت شیشه «ایمنی کبیر» با سرمایه‌گذاری بیش از 22 میلیارد ریال شروع به کار کرده است.

اسودی با اشاره به میزان اشتغال ایجادشده از سوی این شرکت افزود: این شرکت با تولید محصولاتی مانند شیشه نشکن اتومبیل، شیشه خودرو و شیشه طلقی زمینه اشتغال حدود 105 نفر در سمنان را فراهم کرده است.

وی همچنین به میزان تولید این شرکت نیز اشاره کرد و افزود: این شرکت به‌طور میانگین سالانه 100 هزار مترمربع شیشه نشکن اتومبیل،38 هزار مترمربع شیشه خودرو و 75 هزار مترمربع شیشه طلقی را تولید می‌کند.

شرکت ابزار درمان زمینه اشتغال بیش از 120 نفر را فراهم کرده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به بازدید استاندار سمنان از شرکت ابزار درمان گفت: این شرکت زمینه اشتغال بیش از 120 نفر را فراهم کرده است.

اسودی شرکت ابزار درمان را بزرگ‌ترین واحد تولید لوازم پزشکی در استان سمنان دانست و گفت: محصولات این شرکت به کشورهای همسایه مانند عراق، ارمنستان، آسیای میانه، امارات و آفریقا صادر می‌شود.

وی میزان تولید سالانه این شرکت دارویی را 100 تن در سال عنوان کرد و گفت: ارزش صادراتی این میزان تولید 300 هزار دلار است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : لوازم پزشکی     |     بهروز اسودی     |     کشورهای همسایه     |     درمان     |     صادرات     |     سمنان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi