کد خبر : ۴۷۲۲۰۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
با حکم استاندار: رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

مقیم/قزوین/با حکم استاندار قزوین، سید سعید شاهرخی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، فریدون همتی در حکمی سید سعید شاهرخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی منصوب می کنم.

استاندار در ادامه آورده است: فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شان و تراز مردم استان قزوین، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مرّ قانون و در فضای امن با نشاط و آرامش کامل رعایت شود وظیفه و ماموریت جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به ان اهتمام کنید.

در ادامه این حکم آمده است:بدیهی است همه معاونین،مدیران و مسئولان استانداری، فرمانداریها و بخشداری ها، ادارات کل، نهادهای قانونی و موسسات دولتی وابسته به دولت و شهرداری های استان نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد ضمن آنکه دستگاه های اجرایی نیز براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۶۷ مکرر۱ قانون تشکیلات و ظایف و انتخابات شوراعای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایات حق تعالی و رهنمود های ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی، شاهد برگزاری اتنخاباتی باشکوه و قانونی با مشارکت حداکثری مردم استان در راستای تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سید سعید شاهرخی     |     رئیس ستاد     |     فریدون همتی     |     استان قزوین     |     انتخابات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi