کد خبر : ۴۷۱۹۵۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵
استقبال افغانستان از اعزام دانشجو به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

مقیم/در حاشیه برپایی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در قندهار افغانستان، والی این ایالت از اعزام دانشجو برای تحصیل در رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان استقبال کرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، سیدرفیع حسینی مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مسئول غرفه این دانشگاه در نمایشگاه قندهار با بیان این مطلب گفت: در حاشیه این نمایشگاه دیدارهای مختلفی با مسئولان قندهار برگزار و توانمندی ها و دستاوردهای بهداشتی و درمانی دانشگاه و امکانات خاص جهت درمان گردشگران سلامت معرفی شد.

وی ادامه داد: در این دیدارها رئیس بیمارستان و رئیس دانشکده طب قندهار ایجاد امکان تبادلات علمی بین متخصصان استان سیستان و بلوچستان و ولایت قندهار ، اعزام بیماران به زاهدان،امکان تسهیل تردد پزشکان، پرستاران و دانشجویان این ایالت به زاهدان جهت حضور در دوره های آموزشی را به عنوان فرصتی مغتنم برای ارتقاء علمی و درمانی در حوزه متبوع خود دانستند.

حسینی همچنین به حضور موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نمایشگاه قندهار اشاره و تصریح کرد: غرفه دانشگاه در این نمایشگاه مورد استقبال بازدید کنندگان و همچنین اصحاب رسانه جمهوری افغانستان قرار گرفت.

پیش از این نیز حوزه گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور در نمایشگاه های مستقر در کشورهای همسایه، ضمن معرفی دستاوردهای درمانی و بهداشتی، اتباع خارجی علاقمند به تحصیل در این دانشگاه را در جریان  شرایط و امکانات آموزشی آن، قرار داده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دانشگاه علوم پزشکی زاهدان     |     سیدرفیع حسینی     |     اعزام دانشجو     |     افغانستان     |     زاهدان     |     استقبال     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi