کد خبر : ۴۷۱۹۳۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
معاون اقتصادی استاندار قزوین: واحدهای تولیدی استان قزوین ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات گرفتند

مقیم/قزوین/معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: به منظور رونق و بهبود فضای کسب و کار در نیمه اول امسال ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۸۵۶ واحد صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، منوچهر حبیبی در حاشیه جلسه فرمانداران و بخشداران اظهارداشت: خوشبختانه تلاش های مستمر انجام شده در روان سازی امور تولیدکنندگان و رونق فضای کسب و کار شاهد مثبت شدن شاخص های اقتصادی استان قزوین هستیم.

حبیبی تصریح کرد: در سال پایانی دولت تدبیرو امید لازم است اقدامات و فعالیت های متعدد و متنوعی که در حوزه اقتصادی  صورت گرفته به مردم و گروه های مختلف اطلاع رسانی شود.

وی افزود: حوزه تنظیم بازار از زیر مجموعه های اقتصادی است که نیازمند توجه بیشتری است و باتوجه به نقش اثرگذار آن در زندگی مردم باید فعالیتهای این بخش دقیقا رصد شده و مورد رسیدگی قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یادآورشد: در برنامه ریزی ها باید به گونه ای عمل کنیم تا کالاهای اساسی به وفور در دسترس مردم باشد و قیمت ها نیز همواره کنترل شود.

حبیبی اضافه کرد:تامین مواد غدایی بویژه نان، گوشت، میوه، مرغ و تخم مرغ و حبوبات ضروری است تا رضایت مردم جلب شود.

وی با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور و هیئت وزیران به استان قزوین گفت: دولت در سفر به قزوین مصوبات بسیار خوبی داشت و درحال حاضر باید نسبت به جذب اعتبارات و اجرایی شدن  پروژه های این سفر تلاش کنیم.

حبیبی افزود: در حوزه کشاورزی باید روستائیان را نسبت به اجرای طرح های جدید و نوین و حرکت به سمت کشاورزی مدرن هدایت و تشویق کرد.

معاون استاندار با بیان اقدامات دولت برای ساماندهی و فعال سازی اقتصاد تصریح کرد: دولت طرح های متعددی برای ساماندهی اقتصاد تدارک دیده و درحال حاضر با فعالیت های صورت گرفته شاخص های اقتصادی استان مثبت شده است.

حبیبی گفت: براساس گزارش آمار تامین اجتماعی بیش از ۱۴ هزار شغل جدید امسال در استان ایجاد شده و امیدواریم چشم انداز پیش بینی شده از سوی استاندار محترم با تلاش شبانه روزی همه مدیران دستگاهها به ۲۰ هزار شغل برسد.

وی یادآورشد: در نیمه اول امسال تعداد ۸۵۶ واحد تولیدی در بخش های صنعت و کشاورزی بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند و مشکلات خود را حل کردند.

معاون اقتصادی استانداری تصریح کرد: در سفر هیئت دولت به استان۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت با سود ۴ درصد به کمیته امداد امام خمینی تخصیص یافت تا ۶ هزار شغل ایجاد شود که در این خصوص تاکنون ۳ هزار پرونده تشکیل و برای اخذ تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : واحدهای تولیدی     |     تسهیلات     |     منوچهر حبیبی     |     استان قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi