کد خبر : ۴۷۱۸۸۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه خبر داد: صادرات بیش از ۱.۴ میلیارد دلار کالا از طریق گمرکات استان کرمانشاه

مقیم/کرمانشاه/ مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادران بیش از ۱.۴ میلیارد دلار کالا از طی ۹ ماهه امسال از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، خلیل حیدری امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طی ۹ماهه سال جاری یک میلیارد ۴۲۲ میلیون و ۵۷۹ هزارو ۱۶۱  دلار کالا به وزن  چهار میلیون و ۳۶۶ هزارو ۹۴۳  تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است.

وی افزود: ۷۰۹ میلیون و ۵۹۸ هزارو ۷۰۹ دلار با وزن دو میلیون و ۷۵۲ هزارو ۲۷۰ تن  از کالاهای فوق درگمرکات کرمانشاه، خسروی، پرویزخان و پاوه و بازارچه های مرزی پرویزخان، شوشمی و شیخ صله  اظهار و صادر شده است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه ادامه داد: سایر گمرکات نیز در این مدت  ۷۱۲ میلیون و ۹۸۰ هزارو ۴۵۲ دلار کالا را  با وزن یک میلیون و ۶۳۷ هزارو ۴۸۰ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده اند.

  مدیرکل گمرکات کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را  گوجه فرنگی تازه یا سرد کرده، لوازم  خانه داری  و پاکیزگی  از مواد پلاستیکی ، سیمان، حیوانات  زنده  از نوع  گوسفند، کود اوره، ظروف ملامین و رب گوجه فرنگی عنوان نموده و افزود: بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود.

وی بیان داشت: در ۹ ماهه سال ۹۵ در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به۳۲ کشور صادرات قطعی صورت گرفته است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : خلیل حیدری     |     کالا     |     کرمانشاه     |     صادرات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi