کد خبر : ۴۷۱۸۷۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵
استاندار قزوین مطرح کرد جلوگیری از بروز انحراف در هزینه‌کرد تسهیلات بهین‌یاب استان قزوین

مقیم/استاندار قزوین گفت: جلوگیری از انحراف در هزینه‌کرد تسهیلات توسط واحدهای تولیدی امری بسیار جدی و مهم بوده که با مشارکت همه بخش‌ها و همچنین نظارت ویژه بر این مهم محقق خواهد شد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی شامگاه شنبه در بیست و ششمین  نشست کارگروه تسهیلات رونق تولید استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: افزایش تولید، رونق اشتغال و همچنین تثبیت تولید از سیاست‌های دولت یازدهم بوده که مدیران و مسئولان مربوط باید در راستای تحقق این امور اقدام کنند.

وی بیان کرد: نظارت بر روند پرداخت تسهیلات و هزینه کرد واحدهای تولیدی در زمینه تسهیلات رونق تولید و پرداخت‌های مستقیم افزایش یابد و این مهم مشارکت همه‌جانبه مسئولان را نیاز دارد.

استاندار قزوین ادامه داد: بانک‌هایی که عملکرد ضعیفی در پرداخت تسهیلات دارند، تذکر کتبی خواهند گرفت این امر در حالی است که مدیران عامل بانک‌ها باید در زمینه چگونگی پرداخت تسهیلات به فرمانداران نیز پاسخگو باشند.

همتی تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان باید در راستای رونق تولید و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی مشارکت جدی داشته باشند و در ارائه خدمات به شهروندان سیاسی‌کاری و حزب‌گرایی را کنار بگذارند.

وی عنوان کرد: جلوگیری از انحراف در هزینه‌کرد تسهیلات توسط واحدهای تولیدی امری بسیار جدی و مهم بوده که با مشارکت همه بخش‌ها و همچنین نظارت ویژه بر این مهم محقق خواهد شد.

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در این جلسه بیان کرد: بانک‌های عامل براساس قانون و مصوبه دولت در پذیرش قراردادهای واگذاری شرکت شهرک‌های صنعتی به سرمایه گذاران اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : انحراف     |     فریدون همتی     |     تسهیلات     |     استان قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi