کد خبر : ۴۷۱۸۰۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵
سفیر ایران در تاجیکستان: استقامت، رمز اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان است

مقیم/همدان/سفیر ایران در تاجیکستان گفت: پایمردی و استقامت ملت ایران، نظام جمهوری اسلامی را به مقتدرترین نظام در جهان تبدیل کرده است.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا دکتر حجت الله فغانی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته اسدآباد اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و هوشیاری ملت همیشه در صحنه و رهبری پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب امن ترین نقطه در سطح دنیاست. 
وی با تشریح ابعاد مختلف امنیت در عرصه های سیاسی، اجتماعی و بین المللی گفت: در هیچ کشوری و در هیچ شرایطی امنیت مطلق وجود ندارد و این امر همواره نسبی است. 
فغانی تصریح کرد: اما در کشور ایران به لحاظ تمسک به ولی فقیه و هدایت پذیری مردم، امنیت به طور کامل برقرار است. 
سفیر ایران در تاجیکستان گفت: در کشور ایران صلح و آرامش برقرار است و به دنبال زدودن ظلم و ستم و کاهش دغدغه های بشری و برقراری آرامش و امنیت نه تنها در کشورهای مسلمان بلکه برای همه انسانها است. 
وی با بیان اینکه استکبار جهانی و سرکرده آنها آمریکا چشم دیدن موفقیت ایران را ندارند، افزود: آنها که می خواستند جمهوری اسلامی را منزوی کنند اکنون خود منزوی شده اند. 
فغانی خاطرنشان کرد: با نگاهی به اطراف و پیرامون کشورمان متوجه می شویم کسانی که همراه و همنوا با جمهوری اسلامی بوده اند موفق شده و روز به روز به پیروزی هایشان اضافه می شود. 
سفیر ایران در تاجیکستان با اشاره به موفقیت حزب الله در برابر رژیم صهیونیست گفت: رژیم اسرائیل با حامیان شرقی و غربی در مقابل یک گروه که موجودیت و نامش به نام خداست، قرار گرفت، اما توان مقابله ندارد. 
وی یادآور شد: حزب الله با الگوپذیری از انقلاب اسلامی تاکنون توانسته تلخی های بسیاری را پشت سر بگذارد اما شکست نخورده است. 
فغانی همچنین به حمایت ایران از کشور سوریه اشاره کرد و گفت: روزی همه دنیا مخالف رئیس جمهور شدن 'بشار اسد' بودند اما با پشتیبانی و حمایت ایران اینکار انجام شد. 
وی با بیان اینکه ایران اسلامی با تمام قوا از کشورهای مسلمان حمایت خواهد کرد، افزود: با ایمان بخدا و پیروی محض از ولایت فقیه عزت و قدرت ملت ایران افزوده می شود. 
حجت الله بهرامی اهل شهرستان اسدآباد و دانش آموخته دکترای بین الملل است و در سال 1393 بعنوان سفیر ایران در تاجیکستان منصوب شد. 
شهرستان اسدآباد با 110 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اسدآباد     |     سفیر ایران در تاجیکستان     |     دکتر حجت الله فغانی     |     تاجیکستان     |     سفیر ایران     |     همدان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi