کد خبر : ۴۷۱۷۰۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
به پاس کسب رتبه برتر در سرشماری: معاون رئیس جمهور از استاندار قزوین تقدیر کرد

مقیم/قزوین/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به دلیل کسب عنوان برتر در سرشماری نفوس و مسکن از استاندار و رئیس سازمان برنامه وبودجه قزوین قزوین تقدیر کرد.

به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین در مراسمی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از فریدون همتی استاندار قزوین و ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بخاطر برگزاری مطلوب سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ و کسب عنوان برتر در سطح کشور تجلیل و تقدیر شد.

در بخشی از تقدیر نامه محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خطاب به استاندار قزوین به عنوان رئیس ستاد برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ استان قزوین آمده است:اینک که سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ با همکاری و مساعی ارزنده جنابعالی با موفقیت پایان یافته است به پاس نقش موثری که در این اقدام بزرگ ملی و توسعه آفرین داشته اید از شما به شایستگی تقدیر می شود.

در این مراسم که در سالن همایش های بن المللی صدا و سیما برگزار شد همچنین از ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و دبیر ستاد برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ در استان قزوین تقدیر به عمل آمد.
 
بعد از قزوین، استان های گیلان و فارس در ردیف استان های برتر کشور در برگزاری سرشماری بودند که در این مراسم از آنها تقدیر شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فریدون همتی     |     بودجه     |     استاندار قزوین     |     محمد باقر نوبخت     |     معاون رئیس جمهور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi