کد خبر : ۴۷۱۶۳۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین اعلام کرد: برنامه ریزی برای واحدهای جانشینی بانک ها در شهرکهای صنعتی قزوین

مقیم/قزوین/مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی که به هر نحوی در جانشینی بانک‌های عامل قرار دارند برای راه‌اندازی مجدد تعیین و تکلیف می‌شوند.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، حمید رضا خانپور شنبه شب در بیست و پنجمین کارگروه تسهیلات رونق تولید استان که با حضور استاندار، معاون اقتصادی و مدیران اجرایی و مدیران بانکهای عامل برگزار شد، اظهار کرد: در راستای سیاستهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در چارچوب اقتصاد مقاومتی و نگاه ویژه به صنایع کوچک و متوسط «طرح رونق کسب و کار»   مبنی بر ساماندهی و احیای بخشهای اقتصادی واحدهای تولیدی که سرمایه گذاری کرده اند واحدهای صنعتی و تولیدی که به هر نحوی در جانشینی بانکهای عامل قرار دارند برای راه اندازی مجدد تعیین و تکلیف می شوند.

وی از تلاش مدیران ارشد استان برای فعالسازی واحدهای تولیدی تعطیل مستقر در شهرکهای صنعتی استان و برنامه ریزی برای ایجاد رونق اقتصادی در واحدهای جانشینی بانکها با همکاری بانکهای عامل استان خبر داد.

خانپور با اشاره به بررسی آخرین وضعیت این واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان گفت: هم اکنون از ۵۲ واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان تملک بانکهای عامل، ۲۵ واحد صنعتی جانشین شده و ۲۷ واحد دیگر در شرف جانشینی هستند  که ۱۴ واحد تولیدی فعال بوده و مابقی غیر فعال و راکد هستند که در این نشست موانع و مشکلات درحوزه قراردادهای جانشینی بانکها را مورد بررسی قرار گرفت.

خانپور اعلام کرد: اجاره به شرط تملیک، گرفتن شریک تجاری، استهمال بدهی و بخشش جرائم را از مهمترین موضوعات و پیشنهادات مطرح شده برای تعیین و تکلیف این واحدهای تولیدی تحت تملک بانکها عنوان کرد.  

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شهرک های صنعتی قزوین     |     حمید رضا خانپور     |     فریدون همتی     |     شهرک های صنعتی     |     برنامه ریزی     |     قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi