کد خبر : ۴۷۱۳۰۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
نعمت زاده: صنایع به سرمایه خود متکی باشند/ سود بانک ها بسیار بالا است

مقیم/اهواز/وزیر صنعت، معدن و تجارت، به صنایع توصیه کرد برای فعالیت هایشان به سرمایه خود متکی باشند چون سود تسهیلات بانکی بسیار بالا است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، محمدرضا نعمت زاده شامگاه پنج شنبه در جمع مسئولان و نمایندگان مردم خوزستان در مجلس و در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره پنج اهواز اظهار کرد: شرکت شهر ‌های صنعتی خوزستان باید تا جایی که می تواند از طریق مشارکت با وزارت راه برای ساخت پل و زیرگذر برای ایجاد راه دسترسی شهرک صنعتی شماره ۵ تلاش و راه موردنیاز را تامین کنند.

وی افزود: بحث صادرات باید جدی گرفته شود و هدفگذاری واحدهای تولیدی در بخش صنعت باید بین ۷۰ تا ۸۰ درصد تولیدات خود را صادر کنند.

نعمت زاده تصریح کرد: قانون جدید مالیات ها را به تازگی به تصویب رساندیم که در آن برای سرمایه در گردش نیز تصمیماتی گرفته شده که بر اساس آن به صنایع توصیه می کنیم که به منابع خود متکی باشند چون سود بانک ها برای پرداخت تسهیلات بالا است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: قانون رفع موانع تولید را سال گذشته در مجلس مصوب و از ابتدای امسال نیز عملیاتی شده است. همچنین بسیار تلاش شد تا مجلس آن را تصویب کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سود     |     محمدرضا نعمت زاده     |     بانک     |     خوزستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi