کد خبر : ۴۷۱۲۰۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش: سیستم دفاعی ایران با هیچ کشوری قابل قیاس نیست

مقیم/بابل/فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیای ارتش بابیان اینکه سیستم دفاعی ایران با هیچ کشوری قابل مقایسه نیست گفت: اقتدار نظامی ایران مرهون شهیدان و نخبگانی است که مقتدرانه ایستادند.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی دوشنبه‌شب در دوازدهمین یادواره شهدا در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل بابیان اینکه دشمن ایران خبیثانه عمل می‌کند، خواستار شناسایی خط‌مشی دشمن از سوی جوانان شد و گفت: دشمن از یک‌سو با ملت ایران دشمنی می‌کند و از سوی دیگر فریاد صلح‌طلبی سر می‌دهد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی، تاسوعا و عاشورا را شناسنامه ملت ما دانست و گفت: دشمن پذیرای این‌چنین دیدگاه‌هایی نیست و رمز موفقیت ایران در انقلابش روحانیت است و آنچه باعث پیروزی ایران شد، حمایت روحانیون از اسلام و ایران بوده است.

اسماعیلی با عنوان اینکه دفاع مقدس ما باعث پایداری شد ادامه داد: آنچه باعث شد که شهدای ما تبدیل به قهرمان شوند و آنچه امروز جوانان ما را به مراسم یادواره شهدا می‌کشاند پایمردی شهدا در دفاع مقدس بوده است.

وی افزود: مردم ایران با دست‌خالی توانستند در برابر استکبارستیزی دشمنان خود بایستند و این استقامت سبب پایداری مردم می‌شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در دفاع مقدس ما برعکس کودتاهای جامعه‌های دیگر، مردها وزن‌ها با استقامت می‌ایستند و در نیروی پدافند هوایی ۶۰۰ بالگرد داشتیم و تعداد ادوات دشمن چهار برابر بود اما در پایان جنگ، ۶۰ درصد قرارگاه دشمن تخریب شد که نشان از قدرت نیروهای ما بوده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سیستم دفاعی ایران     |     امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی     |     ملت ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi