کد خبر : ۴۷۱۱۳۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
صبح امروز در منطقه آزاد انزلی دبیر شورای عالی مناطق آزاد جهت افتتاح چند پروژه فرهنگی وارد منطقه آزاد انزلی شد

مقیم/دبیر شورای عالی مناطق آزاد جهت افتتاح چند پروژه فرهنگی اجتماعی و بازدید از روند اجرای چند پروژه دیگر در منطقه آزاد انزلی حضور یافت.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از منطقه آزادانزلی، اکبر ترکان صبح امروز به‌منظور بازدید از چند پروژه صنعتی، صادراتی و زیرساخت‌های عمرانی و افتتاح چند پروژه فرهنگی اجتماعی و گردشگری در منطقه آزاد انزلی حضور یافت.

از جمله پروژه‌های عمرانی که مشاور رئیس جمهور در این بازدید از روند اجرای آنها بازدید می‌کند می‌توان به پروژه احداث راه بندر کاسپین، موج‌شکن غربی منطقه آزاد و اسکله‌های در حال ساخت و طرح ساماندهی و زیباسازی نوار منطقه اشاره کرد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور همچنین از روند ساخت و تکمیل باغ پرندگان منطقه آزاد انزلی بازدید کرده و پروژه‌های مجتمع بهزیستی، خانه‌های روستایی و استخر ساحلی مجتمع تفریحات دریایی با حضور وی افتتاح می‌شود.

ترکان در این سفر روند فعالیت‌های اقتصادی این منطقه را مورد بررسی قرار می‌دهد و از چهار پروژه اقتصادی مهم این منطقه آزاد انزلی بازدید می‌کند.

برای سفر مشاور رئیس جمهور تدابیر فرهنگی نیز اندیشیده شده و او با خانواده شهید مدافع حرم، "جهانگیر جعفری‌نیا" نیز دیدار خواهد داشت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : منطقه آزاد انزلی     |     اکبر ترکان     |     گیلان     |     افتتاح     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi