کد خبر : ۴۷۰۶۷۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران می‌آید

مقیم/جان تات برای بازدید از امکانات  و همچنین دیدن نحوه برگزاری رالی مرک در شیراز سال ۲۰۱۷ به ایران می آید.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، محمود صیدانلو که ریاست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری ایران را به عهده دارد، برای شرکت در مجمع جهانی فدراسیون های جهانی اتومبیلرانی و موتورسواری به اتریش رفت و دیدارهایی را با مسئولان این فدراسیون ها داشت و پیشنهاداتی را هم ارائه کرد.

آخرین و شاید مهترین فعالیت وی، دیدار با جان تات، رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی بود که در این دیدار علاوه بحث و تبادل نظر درباره فعالیت های اتومبیلرانی ایران و ارائه چند پیشنهاد، صیدانلو از تات برای حضور در ایران دعوت کرد که وی نیز این دعوت را پذیرفت. تات قرار است در زمان برگزاری رالی مرک 2017 در شیراز به ایران بیاید. جان تات یک بار دیگر در زمان ریاست حمیدرضا مهرعلی در فدراسیون اتومبیلرانی به ایران آمده بود.

صیدانلو درباره دیدار با رییس فدراسیون جهانی به خبرنگار ایسنا گفت: او به من گفت کاملا در جریان فعالیت های فدراسیون اتومبیلرانی ایران قرار دارد. رییس فدراسیون جهانی دعوت ایران  برای حضور در مسابقات بین المللی مرک ٢٠١٧ را پذیرفت.

صیدانلو با اشاره به دیدارش با نایب رئیس فدراسیون سوریه و مدیر اجرایی رالی خاورمیانه از لبنان نیز گفت: در دیدار با هانی شعبان وعماد بن لحود، به طور مفصل پیرامون مسابقات رالی شیراز صحبت شد و در مورد به روز کردن امکانات و امنیت، هماهنگی های لازم صورت گرفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جان تات     |     رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی     |     محمود صیدانلو     |     شیراز     |     اتریش     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi