کد خبر : ۴۷۰۵۳۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵
همکاری موسسه رازی و کره جنوبی برای تولید واکسن های جدید طیور در ایران

مقیم/کرج/موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و یک شرکت از کشور کره جنوبی ۱۳ آذر ماه سند همکاری برای راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور در ایران امضا می کنند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی مستقر در کرج روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: این سند همکاری بین این موسسه و شرکت کبنپ 'KBNP ' کره جنوبی و شرکت اکسیر واکسن سینا (بخش خصوصی) وابسته به سرم سازی رازی به امضا می رسد. 
بهمن عابدی کیاسری افزود: قرار است در مراسم امضای این تفاهم نامه دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات ،آموزش و ترویج کشاورزی و دکتر مهدی خلج رییس سازمان دامپزشکی کشور سخنرانی کنند. 
وی ادامه داد: همچنین دکتر حمید کهرام رییس موسسه سرم سازی رازی و دکتر کیم رییس شرکتKBNP کره جنوبی سند همکاری راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور را امضا می کنند. 
معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی گفت: با امضای این سند قرار است واکسن های جدید طیور از طریق انتقال فناوری از شرکت KBNP کره جنوبی، در موسسه رازی در سطح نیمه صنعتی تولید شود . 
وی ادامه داد: به منظور تولید صنعتی این واکسن ها و تامین نیاز کشور، بخش خصوصی با سرمایه گذاری خود نسبت به راه اندازی خط تولید واکسن طیور اقدام نموده و با همکاری مشترک موسسه رازی و شرکت KBNP نسبت به تامین فناوری و توسعه محصول در بخش خصوصی اقدام می شود. 
موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی درحصارک کرج مستقراست. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : بهمن عابدی کیاسری     |     شرکت کبنپ     |     KBNP     |     موسسه رازی     |     طیور     |     کره جنوبی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi