کد خبر : ۴۷۰۳۰۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان: صنعت نفت و پتروشیمی تنها بخشی از پتانسیل خوزستان است

مقیم/معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه صنعت نفت و پتروشیمی تنها بخشی از پتانسیل خوزستان است، گفت: نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری فرصتی برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و تغییر دیدگاه سرمایه گذاران نسبت به خوزستان است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی بحرینی مقدم امروز در جلسه برگزاری نخستین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان اظهار داشت:  این نمایشگاه در فضایی به وسعت 4 هزار متر مربع، 4 سالن و130 غرفه در محل نمایشگاه دائمی بین الملل اهواز دایر و  جمعی از مهمان‌های خارجی و ملی  نیز برای این برنامه دعوت شده است.

وی بابیان اینکه تا کنون 15 مهمان خارجی برای شرکت در مراسم فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان دعوت شده است، افزود: فرصت‌های بسیاری در محورهای مختلف از جمله حمل و نقل، گردشگری، صنعت، خدمات، بهداشتی و درمانی برای ایجاد تنوع در فرصت‌های سرمایه گذاری و قدرت انتخاب به سرمایه گذاران در این مجموعه تدارک دیده شده است.

معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: انتظار داریم که با برگزاری این نمایشگاه مجموعه سرمایه‌پذیران  استان در بخش دولتی و خصوصی آمادگی سرمایه‌گذاری در خوزستان  را پیدا کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم که با برگزاری این نمایشگاه موضوع سرمایه‌پذیری فرهنگ سازی شود و  نقاط ضعف و قدرت برگزاری این نمایشگاه  برای ارائه خدمات به سرمایه گزاران خارجی و ملی شناسایی شود، عنوان‌کرد: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف در خوزستان وجود دارد که  مطالعه  این فرصت‌ها در ارائه دقیق خدمات به سرمایه‌گذاران و جز وظایف این حوزه بوده که در این راستا هماهنگی‌هایی صورت گرفته است.

بحرینی مقدم به دیدگاه سرمایه‌گذاران نسبت به خوزستان اشاره کرد و گفت: برخی از سرمایه‌گذاران خارجی  خوزستان را به عنوان یک مرکز نفتی می‌شناسند اما صنعت نفت و پتروشیمی بخشی از پتانسیل و ظرفیت‌های خوزستان هستند و این نمایشگاه در راستای شناسایی همه ظرفیت‌های استان و تغییر دیدگاه سرمایه‌گذاران نسبت به خوزستان برگزار می‌شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : علی بحرینی مقدم     |     پتانسیل خوزستان     |     صنعت نفت و پتروشیمی     |     فرصت‌های سرمایه‌گذاری     |     سرمایه‌گذاری     |     اهواز     |     خوزستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi