کد خبر : ۴۷۰۲۳۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: قسط اول ساخت ۲ نیروگاه جدید در بوشهر به‌زودی پرداخت می‌شود

مقیم/بوشهر/رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به ساخت واحدهای جدید نیروگاه اتمی در بوشهر، گفت: قسط اول ساخت دو نیروگاه جدید بوشهر به‌زودی توسط بانک مرکزی پرداخت می‌شود.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، علی‌اکبر صالحی صبح شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: به منظور توسعه نیروگاه‌های اتمی گام‌های بسیار مهمی برداشته شده است و دو نیروگاه جدید در بوشهر احداث می‌شود.

وی از پرداخت قسط اول ساخت دو نیروگاه جدید بوشهر توسط بانک مرکزی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: ۱۰ سال زمان برای ساخت رآکتورهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر صرف می‌شود.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به پیگیری‌های مجدانه استاندار بوشهر برای اجرای پروژه بیمارستان اورژانس هسته‌ای و بیمارستان تخصصی قلب در بوشهر توسط سازمان انرژی اتمی ایران، تصریح کرد: به مردم بوشهر برای داشتن استانداری پیگیری و تلاش‌گر تبریک می‌گویم.

وی با اشاره به اینکه پیگیری‌های استاندار بوشهر، سازمان انرژی اتمی ایران را به خرج انداخته است، بیان کرد: سود ایجاد بیمارستان اورژانس هسته‌ای و بیمارستان تخصصی قلب در بوشهر برای همه خواهد بود و منتی بر کسی نداریم.

صالحی با اشاره به نیاز بوشهر به یک بیمارستان جامع، خاطرنشان کرد: باید بیمارستانی جامع در بوشهر ساخته شود تا همه مردم از آن استفاده کنند و مردم این استان نیازی به مراجعه به دیگر استان‌ها نداشته باشند.

وی با اشاره به آثار و نتایج برجام، افزود: میزان صادرات نفت ایران به اندازه قبل از تحریم‌ها رسیده است و این یکی از گشایش‌های برجام است و در آینده نیز شاهد نتایج دیگری خواهیم بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نیروگاه جدید     |     ساخت     |     علی‌اکبر صالحی     |     بوشهر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi