کد خبر : ۴۷۰۰۶۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
آلمان و فرانسه در تهیه تجهیزات مسابقات ملی تنیس روی میز در گراش مشارکت دارند

مقیم/رئیس کمیته تنیس روی میز شهرستان‌های استان فارس با اشاره به برگزاری مسابقات ملی تنیس روی میز در شهرستان گراش گفت: یک شرکت آلمانی متعهد به تهیه پیراهن ورزشکاران با نماد گراش ( کلات ) و یک شرکت فرانسوی ملزم به تهیه توپ این مسابقات شده است.

به گزارش مقیم به نقل از تسنیم، مرتضی موغلی با اشاره به برگزاری مسابقات تنیس روی میز در شهرستان گراش اظهار داشت: مسابقات نونهالان برتر تنیس روی میز کشور در دور دوم از روز 27 آبان ماه در خانه پینگ‌پنگ  حاجیه بانو رضوی گراش و به مدت دو روز برگزار می‌شود. 

موغلی با بیان اینکه 16 بازیکن برتر کشوری از 13 استان در این مسابقات شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: 2 تن ازبازیکنان برتر کشوری شرکت‌کننده  به اسامی محمدحسن سبزواری و علیرضا جمالی از گراش هستند. 

وی افزود: قرعه‌کشی مسابقات در روز دوشنبه 24 آبان ماه 95 در فدراسیون تنیس روی میز کشور انجام و مسابقات به صورت دوره‌ای و چهار گروه چهار نفری  و به صورت آسیایی (فاقد بازیکن حذفی ) برگزار می‌شود. 

رئیس هیئت تنیس روی میز گراش خاطرنشان کرد: هزینه حق‌الزحمه کادر داوری، کادر برگزاری و تهیه توپ مسابقات از تعهدات فدراسیون است و هربازیکن به منظور کوچینگ خود موظف است مربی خویش را به فدراسیون معرفی تا او را در مسابقات همراهی کند.

موغلی میزهای تدارک دیده شده برای برگزاری این مسابقات را از نوع دونیک و مورد تایید فدراسیون جهانی تنیس روی میز و توپ‌های مورد استفاده نیز از نوع چلپاس و دارای استاندارد جهانی  نامید و بیان کرد: هیئت تنیس روی میز شهرستان گراش تفاهم‌نامه‌ای با دو شرکت کرنیولوی فرانسه و تیپار آلمان در جمهوری اسلامی ایران  امضاء کرده است و شرکت آلمانی را متعهد به تهیه پیراهن ورزشکاران با نماد گراش و شرکت فرانسوی نیز ملزم به تهیه توپ و کلاه بازیکنان شده است. 

 رئیس کمیته تنیس روی میز شهرستان‌های استان فارس  به داوران این مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: سرداوری مسابقات به عهده محمود رهیده و ابوالفضل دیباچی یکی از داوران گراشی نیز در امر قضاوت با کمیته داوران همکاری دارد. 

تولید 5 هزار تن گوشت سفید در مرغداری لامرد

بنابراین گزارش، مسئول اداره بهبود تولیدات دامی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان لامرد عصر امروز  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر 39 واحد مرغداری با 101 سالن در شهرستان لامرد در حال فعالیت است که ضمن تأمین نیاز گوشت سفید شهرستان محصول گوشت سفید تولیدی به شهرستان‌ها و استان‌های همجوار نیز صادر می‌شود.

مرتضی نکوگو افزود: در این واحدهای  مرغداری در مجموع در شش ماهه نخستی امسال مقدار 5 هزار تن گوشت سفید تولید شده است.

وی گفت: از 39 واحد مرغداری فعال شهرستان 27 واحد در بخش مرکزی ، 6 واحد در بخش اشکنان و 6 واحد دیگر نیز در بخش علامرودشت فعالیت دارند.در شش ماهه نخست امسال تولید گوشت قرمز شهرستان 350 تن بوده است.

نخستین همایش شهرسازی ریلی در فارس برگزار می‌شود 

مدیرکل راه آهن استان فارس از نخستین همایش شهرسازی ریل پایه  با هدف بررسی توسعه خطوط پرسرعت ریلی در استان فارس خبر داد و گفت: این همایش ملی 26 آبان ماه در دانشکده مهندسی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی راه آهن استان فارس مهراد انصاری اظهار داشت: همایش شهرسازی ریل پایه با هدف بررسی مبتنی بر توسعه خطوط پرسرعت ریلی درون و برون شهری و منطقه‌ای به میزبانی راه آهن استان فارس در دانشکده مهندسی شیراز برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به محورهای این همایش گفت: در همایش شهرسازی موضوعات محوری مانند چگونگی شهرسازی بر پایه حمل نقل ریلی، ایجاد حمل و نقل ریلی درون شهری و برون شهری از جمله موضوعاتی است که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انصاری بیان کرد: در این همایش بسته‌های حمایتی سرمایه‌گذاری در حوزه حمل و نقل ریلی ویژه استان فارس و زیرمجموعه‌های آن تشریح می‌شود. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : گراش     |     مرتضی موغلی     |     آلمان و فرانسه     |     مسابقات ملی     |     تجهیزات     |     تنیس روی میز     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi