کد خبر : ۴۶۹۶۲۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
رئیس اتاق تعاون هرمزگان: مسئولان از راه‌اندازی کشتی گردشگری ایران و عمان حمایت کنند

مقیم/رئیس اتاق تعاون هرمزگان گفت:‌ با توجه به موارد بیان شده در کارگروه اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر راه می‌طلبد تا در این حوزه با ارائه تسهیلات توسط دولت، از طرح‌های گردشگری دریایی به‌ویژه راه‌اندازی کشتی گردشگری بین ایران و عمان حمایت شود.

به گزارش مقیم به نقل از تسنیم، عباس سالاری اظهار داشت: بعد از بازگشایی خط دریایی خصب به بندرعباس، ظرفیتی خوبی برای توسعه صنعت گردشگری دریایی در این خط ایجاد شد. با توجه به موارد مهم بیان شده در کارگروه اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر راه  وشهرسازی می‌طلبد تا در این حوزه با ارائه تسهیلات توسط دولت، از طرح‌های گردشگری دریایی به ویژه راه‌اندازی کشتی گردشگری بین ایران و عمان حمایت شود.

رئیس اتاق تعاون هرمزگان ابراز داشت: به وضوح برای ما روشن است که برخی مواقع، حمایت‌های معنوی بیش از مادی تاثیرگذار بوده و تعاونی‌های استان انتظار دارند دولت با توجه به قانون، اولویت واگذاری خدمات را به شرکت‌های تعاونی درنظر بگیرد.

سالاری گفت: برخی تعاونی‌ها در استان هرمزگان از منابع مردم و اعضا تامین می‌شود و نیازی به دریافت تسهیلات ندارند، اما برخی مواقع شرکت‌های تعاونی استان با بی مهری روبه‌رو شده و ظرفیت‌های موجود در استان توسط برخی مدیران و دستگاه‌های دولتی در اختیار شرکت‌هایی از خارج از هرمزگان قرار می‌گیرد.

وی تصریح‌کرد: خواسته شرکت‌های تعاونی استان هرمزگان این است که دولتمردان و مدیران ارشد استان با اعتماد به توان تعاونی‌های بومی استان، باور کنند که این تعاونی‌ها می‌توانند در همه رشته‌ها و عرصه‌ها فعالیت کنند.

رئیس اتاق تعاون هرمزگان ابراز داشت: سازمان‌ها و ادارات، شرکت‌های تعاونی‌های استان را باور کنند، اگر این اتفاق رخ دهد زمینه خوبی برای ایجاد اشتغال در استان فراهم می شود.

سالاری با بیان اینکه بخش تعاون از دولت انتظار کمک مالی ندارد تاکید کرد: توجه به توانمندی‌های اتاق تعاون هرمزگان می‌تواند راهگشای مشکلات اشتغال استان باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : کشتی گردشگری     |     عباس سالاری     |     ایران و عمان     |     بندرعباس     |     کشتی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi