کد خبر : ۴۶۹۰۷۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵
معاون رئیس جمهور در تفرش: مدیران باید توسعه و تحول را سرمنشا کار خود قرار دهند

مقیم/معاون رئیس جمهور گفت: مدیران باید توسعه، تغییر و تحول را سرمنشا کار خود قرار دهند و نباید در راستای حفظ وضعیت موجود فعالیت کنند زیرا رخوت و سستی آفت بزرگ مدیریت است و برای پیشرفت کشور حتما به پویایی و نشاط و تلاش نیاز داریم.

 به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از تفرش، مسعود سلطانی‌فر شامگاه یکشنبه در شورای اداری شهرستان تفرش با اشاره به وضعیت استان مرکزی اظهار داشت: استان مرکزی و به‌ویژه شهرستان تفرش دارای امکانات مطلوبی برای سرمایه‌گذاری است و با این وجود در همه بخش‌ها همچون مراکز دانشگاهی و صنعتی رشد چشمگیری داشته است.

وی افزود: استان مرکزی باید همچون یک کشور بزرگ در ایجاد ارزش افزوده، ایجاد اشتغال موثر و نیز حوزه تجارت خارجی نقشی موثر و اساسی ایفا کند.

سلطانی‌فر تصریح کرد: استان مرکزی از لحاظ جاذبه‌های تفریحی و گردشگری از ظرفیت‌های بالا و ارزشمندی برخوردار است و بسیاری از مفاخر و مشاهیر علوم مختلف کشور و در راس آنها بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از این استان بوده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: مدیران باید توسعه، تغییر و تحول را سرمنشا کار خود قرار دهند و نباید در راستای حفظ وضعیت موجود فعالیت کنند چرا که رخوت و سستی آفت بزرگ مدیریت است و برای پیشرفت کشور حتما به پویایی و نشاط و تلاش نیاز داریم.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: مشکلات تفرش پیش از سفر هیئت دولت به استان مورد بررسی قرار گرفت که در این راستا، تکمیل و بهره‌برداری طرح‌های این شهرستان که در توسعه و پیشرفت استانی نق‌آفرین است، در اولویت قرار خواهد گرفت.

معاون رئیس جمهور با اشاره به وضعیت گردشگری کشور گفت: بسیاری از مذاکرات پیش از توافق هسته‌ای برای بهبود حوزه گردشگری منجر به امضای قرارداد نشد اما این امر پس از توافق هسته‌ای و برجام تغییر کرد و جنبه عملیاتی و اجرایی پیدا کرد به طوری‌که کشورمان وارد فضای جدید، سودآور، مفید و ارزشمندی شد.

وی افزود: امروزه موفقیت در مذاکرات، برجام و توافق با طرف مقابل اقدامی چشم‌گیر و بزرگ محسوب می‌شود چرا که تحریم‌های ظالمانه علیه کشور اسلامی ایران منجر به تعویق پیشرفت کشور شده بود و بنیان‌های اقتصادی کشور را به‌شکل جدی تهدید می‌کرد و از سویی سایه جنگ برکشور سنگینی می‌کرد.

سلطانی‌فر تصریح کرد: امروز به برکت مشارکت و تعامل عمومی مردم فرایند توسعه و پیشرفت کشور به سرعت و به خوبی دنبال می‌شود هر چند در برخی زمینه‌ها سرعت پیشرفت متفاوت است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها 2 مشکل مهم دولت در شروع فعالیت بود که با تلاش دولت کاهش تورم، رفع تحریم‌ها و ایجاد آرامش در بازار ارز و همین طور بخش قیمت‌ها ایجاد شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر دولت تلاش می‌کند تا با اتخاذ تصمیمات و تمهیدات مورد نیاز و لازم، رونق اقتصادی و بهبود وضعیت اشتغال را در جامعه فراهم کند.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران خارجی برای مشارکت در اقتصاد کشورمان، تمایل و رغبت بسیاری دارند بنابراین مسئولان باید موضوع جناح‌بندی را کنار بگذارند و با تامین امنیت، حمایت و پشتیبانی از سرمایه‌گذاران افراد را تشویق به سرمایه‌گذاری در بخش‌ها مختلف کشور کنند تا از این بستر شاهد اشتغال‌زایی برای جوانان باشیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تفرش     |     مسعود سلطانی فر     |     سرمایه‌گذاری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi