کد خبر : ۴۶۹۰۵۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵
معاون استانداری قزوین: ساماندهی اقتصاد کشور از اولویت‌های مهم دولت یازدهم است

مقیم/معاون امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: ساماندهی اقتصاد یعنی ساماندهی تولید و تنها در صنعت خلاصه نمی‌شود بلکه باید در عرصه‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.

 به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، منوچهر حبیبی در جریان افتتاح طرح توسعه نهال گستر رویان که  به صورت ویدئو کنفرانس توسط معاون اول رئیس جمهور در شهرستان آبیک افتتاح شد اظهار داشت: سال 1390 میزان تورم کشور بیش از 42 درصد بود و امروز با همت دولت یازدهم به تورم یک رقمی دست یافته‌ایم.

وی افزود: ساماندهی اقتصاد یعنی ساماندهی تولید و تنها در صنعت خلاصه نمی‌شود بلکه باید در عرصه‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: کشاورزی و صنعت دو بال اساسی اقتصاد است و امروز شاهدیم برنامه‌ریزی‌ها توسط دولت در حوزه اقتصادی نتیجه می‌دهد.

حبیبی ادامه داد: استان قزوین جزو 5 استان برتر اقتصادی کشور است که در حوزه صنعت و کشاورزی ظرفیت‌های ویژه دارد که باید به درستی به‌کارگیری شود.

وی بیان کرد: حدود 5 درصد تولیدات کشاورزی کشور به استان قزوین اختصاص دارد که با وضعیت مطلوب فاصله داریم و باید اقدامات جدی صورت گیرد.

معاون امور اقتصادی استانداری قزوین خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نگران کننده آب و خاک و همچنین مسایل زیست محیطی، استفاده بهینه از خاک و آب و استفاده از روش‌های دانش بنیان در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار دارد.

حبیبی گفت: در همین زمینه شرکت گسترش رویال با حمایت مدیریت استان و به ویژه صندوق کارآفرینی امید راه‌اندازی شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اولویت     |     ساماندهی     |     منوچهر حبیبی     |     دولت یازدهم     |     اقتصاد     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi