کد خبر : ۴۶۸۹۶۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
استاندارکهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تفاهم‌نامه همکاری با امسک روسیه در ۱۶ بند اجرایی می‌شود

مقیم/یاسوج/استاندارکهگیلویه و بویراحمد از امضای تفاهم نامه همکاری در۱۶بند با ایالت امسک روسیه خبرداد وگفت: این تفاهم نامه بر اساس ظرفیت های شناسایی شده دواستان دربخش های مختلف به امضا رسیده است.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، سید موسی خادمی پنجشنبه شب در کنفرانس خبری با حضور استاندار امسک روسیه افزود: برای تحقق اهداف تفاهم نامه برنامه بلند مدت نیاز است.

خادمی با اشاره به ظرفیت های بالای استان دربخش های کشاورزی، صنعت، گردشگری  و...ابراز داشت: در تفاهم نامه ظرفیت های استان برای توسعه ورشد درنظرگرفته شده است.

خادمی عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه ظرفیت های تولیدی وصادراتی دواستان می تواند زمینه ساز شناخت بهتر از پتانسیل های موجود برای سرمایه گذاری وتوسعه روابط باشد.

استاندار با اشاره به وجود دانشگاه های باکیفیت وخوب در امسک روسیه، افزود: تبادل علمی و پژوهشی از بندهای گنجانده شده در تفاهمنامه همکاری است.

خادمی گفت: شناسایی ظرفیت های قابل سرمایه گذاری در دو استان در سفرهای هیئت های تجاری دو طرف به نحو مناسبی انجام گرفت که امضای تفاهم نامه همکاری از نتایج همین مذاکرات بود.

وی بیان داشت: تجارت موادخام، موادغذایی  و به ویژه تجارت در بخش کشاورزی از جمله زمینه های قابل سرمایه گذاری دوطرف است.

خادمی با بیان اینکه ظرفیت های گردشگری استان جهت سرمایه گذاری به هیئت روسی معرفی وشناخت مناسبی از آنها انجام شده است، افزود: باایجاد زیرساخت های گردشگری وتوجه به بخش گردشگری می توان شاهد رشد بهتر استان وپیشرفت آن بود.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : امسک     |     سید موسی خادمی     |     تفاهم نامه همکاری     |     تفاهم نامه     |     روسیه     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi