کد خبر : ۴۶۸۵۷۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵
با هدف بررسی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی؛ وزیر نیرو وارد استان اردبیل شد

مقیم/اردبیل/حمید چیت‌چیان وزیر نیرو و وزیر معین در بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی استان اردبیل با هدف بررسی پروژه‌های شاخص اقتصاد مقاومتی وارد اردبیل شد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل تصریح کرد: وزیر نیرو در این سفر به عنوان وزیر معین بررسی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به اردبیل سفر کرده و این سفر با تمرکز صرف بر پروژه‌های انرژی استان نیست.

علیرضا علیزاده افزود: در این سفر دو روزه دیدار با نماینده ولی‌فقیه و حضور در نماز جمعه برای روز اول سفر وزیر تدارک دیده شده و به غیر از این بازدید و جلسه‌ای پیش‌بینی ‌نشده است.

وی با اذعان به اینکه صبح روز شنبه وزیر نیرو در جلسه اقتصاد مقاومتی استان اردبیل در جریان وضعیت پیشبرد طرح‌های اقتصاد مقاومتی قرار می‌گیرد، اضافه کرد: در این جلسه استاندار اردبیل نیز به طرح برخی مسائل استان و پروژه‌ها خواهند پرداخت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ادامه داد: در روز دوم سفر بازدید از پروژه‌های تسنیم نوش، زمین‌گرمایی اردبیل، نیروگاه سیکل ترکیبی و کشتارگاه صنعتی حاجی نوری پیش بینی شده است.

وی متذکر شد: هدف اصلی سفر وزیر نیرو بررسی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است و در این راستا مهم‌ترین اقدامات دستگاه‌های اجرایی از طریق ایشان به ریاست جمهوری اطلاع‌رسانی می‌شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : استان اردبیل     |     حمید چیت چیان     |     وزیر نیرو     |     اقتصاد مقاومتی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi