کد خبر : ۴۶۸۵۰۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
سردار نقدی: دشمنان توان تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندارند

مقیم/یاسوج/رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: دشمنان بویژه استکبار جهانی به هیچ وجه توان رویارویی و حمله نظامی به خاک جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا نقدی اظهار داشت: پیام جمهوری اسلامی، بسیجیان مقتدر و ملت بزرگ ایران به همه دشمنان و متجاوزان نیز روشن است.
وی با بیان اینکه دشمنان و آمریکا باید از شکست ها و ناکامی های منطقه درس عبرت بگیرند، گفت: تلاش همه سلطه گران و دشمنان تاکنون برای خارج کردن ایران از صحنه بی نتیجه مانده است.
سردار نقدی الگوگیری دشمنان از همه ناکامی های خود در منطقه و کشورهای مظلوم را یادآور شد و افزود: ایران با قدرت بازدارندگی و دفاعی خود تاکنون مقتدرانه در مقابل همه متجاوزان مقاومت کرده است.
وی انقلاب اسلامی را الگوی الهام بخش برای همه ملت های مظلوم و آزادی خواه جهان خواند و تصریح کرد: دشمنان سیلی خورده این انقلاب باید بدانند که چنانچه دست به هر اقدامی غیرمعقول بزنند با پاسخ سخت و کوبنده این ملت روبه رو خواهند شد.
وی مهمترین برنامه و اولویت اصلی بسیج را در این برهه زمانی حرکت در مسیر جهاد اقتصادی دانست و گفت: تحقق این مهم جز با روحیه بسیجی و انقلابی گری مورد نظر رهبر معظم انقلاب ممکن نیست.
سردار نقدی به منظور شرکت و سخنرانی در چهارمین روز برگزاری کنگره سرداران و یکهزار و 880 شهید استان کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : خاک جمهوری اسلامی ایران     |     دشمنان     |     تجاوز     |     سردار محمدرضا نقدی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi