کد خبر : ۴۶۸۳۵۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در اردبیل: تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان به مسابقات جهانی مالزی اعزام می‌شود

مقیم/رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان هفته آینده به مسابقات جهانی مالزی اعزام می‌شود.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ علی مرادی ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان هفته آینده به مسابقات جهانی مالزی اعزام می‌شوند و در این زمینه تمهیدات لازم انجام شده است تا ملی‌پوشان وزنه برداری بتوانند افتخار بزرگی برای کشور کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای حضور تیم ملی وزنه‌برداری در رده‌های مختلف برای کسب افتخارات زیاد توسط فدراسیون انجام شده است٬ افزود: درخشش تیم ملی وزنه‌برداری ایران در مسابقات المپیک و پارالمپیک بسیار خوب بود و ما به وزنه‌برداران و ملت ایران که توانستند این عنوان را برای کشورمان کسب کنند٬ تبریک می‌گوییم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: یکی از اولویتهای اساسی فدراسیون وزنه‌برداری برگزاری آموزشهای لازم وزنه‌برداری در سطح مربیان است که در این زمینه انتظار می‌رود برنامه‌های آموزشی تداوم یابد تا بتوانیم استعدادهای ورزش وزنه‌برداری در کشور را تقویت کنیم.

مرادی بیان کرد: هم‌اکنون برنامه‌ریزی منسجمی برای رشد و توسعه ورزنه‌برداری در کشور فراهم شده است و تیم وزنه‌برداری نیز زیر نظر سجاد انوشیروانی مربی اردبیلی تمرینات و اردوهای منظمی را پشت سر گذاشته است تا بتواند در المپیکها و مسابقات بعدی افتخارات بسیاری را کسب کند.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای المپیک 2020 از همین الان توسط فدراسیون وزنه‌برداری شروع شده و امیدواریم بتوانیم با حضور چهره‌های درخشان در مسابقات المپیک بعدی مدالهای رنگارنگی را کسب کنیم که این امر دور از انتظار نیست.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : هیئت وزنه‌برداری     |     استان اردبیل     |     مسابقات جهانی     |     مالزی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi