کد خبر : ۴۶۸۱۹۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵
سفر هیات تجاری عراق به استان گلستان

مقیم/گرگان/هیات تجاری کشور عراق به منظور توسعه روابط و همکاری ها و بازدید از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی کشور درگلستان روز سه شنبه به این استان سفر کرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، استانداری گلستان دراین زمینه اعلام کرد که با هدف توسعه روابط تجاری دو کشور دوست ایران و عراق، طی سه روز (سه شنبه الی پنجشنبه) پذیرای هیات تجاری از کشور عراق است. 
این هیات مرکب از رئیس، نائب رئیس و 4 تن از اعضای هیات رئیسه اتحادیه مرکزی تعاونی های کشاورزی عراق و روسای اتحادیه های کشاورزی استانهای دیوانیه ، بغداد ، مثنی و میسان این کشور هستند. 
هیات تجاری کشورعراق امروز از دوازدهمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی، ادوات، تجهیزات، صنایع وابسته و نهاده های کشاورزی که در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان در گرگان گشایش یافته است، نیز دیدن می کند.
بازدید از چند واحد صنعتی و کشاورزی گلستان، گفتگو با استاندار، مذاکره تجاری در محل نمایشگاه و عقد تفاهم نامه همکاری با اتاق بازرگانی گرگان از برنامه های این هیات تجاری در مدت سه روز حضور در این استان اعلام شده است. 
عراق یکی از مقاصد عمده صادراتی گلستان است و توسعه روابط تجاری با این کشور از جمله برنامه های مسئولان گلستانی در حوزه تجارت خارجی می باشد. 
استان مرزی گلستان واقع در شمال ایران یک میلیون و 900هزار نفر جمعیت دارد که در 30 شهر و یکهزار و هفت روستا زندگی کرده و از اقوام مختلف هستند. 
این استان درحوزه محصولات کشاورزی از قطب های تولیدی کشور است. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : هیات تجاری عراق     |     استانداری گلستان     |     گلستان     |     هیات تجاری     |     سفر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi