کد خبر : ۴۶۸۱۵۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
معاون رئیس جمهور خبر داد: افتتاح بخشی از اتوبان همت تا اسفندماه سال جاری

مقیم/کرج/معاون رئیس جمهور از افتتاح بخشی از اتوبان شهید همت تا اسفندماه جاری خبر داد و گفت: تا نوروز سال ۹۶ بخشی قابل توجهی از مشکلات ترافیکی استان البرز برطرف می شود.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت صبح دوشنبه در بازدید از پروژه کنارگذر شمالی کرج، اظهار کرد: نتیجه اقدامات عمرانی مورد استفاده مردم قرار می گیرد.

نوبخت با اشاره به اینکه بخشی از حقوق شهروندی با اجرایی شدن پروژه های عمرانی محقق می شود، افزود: پروژه های عمرانی زیادی در کشور در حال انجام است که بخش عمده این پروژه ها به حوزه راه مربوط می شود.

معاون رئیس جمهور با اشاره به شاهراه مواصلاتی بودن استان البرز و اینکه راه دسترسی  ۱۲ استان کشور از این استان می گذرد، گفت: ترافیک سنگین استان البرز در هیچ جای کشور مشاهده نمی شود.

وی با بیان اینکه البرز از جایگاه بالایی به موجب وضعیت راه ها برخوردار است، گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان میزان اعتبار در نطر گرفته برای پروژه همت تا پایان سال جاری است.

نوبخت با تاکید بر لزوم احترام قائل شدن برای مردم، تصریح کرد: هوشمندی خوبی از این حیث در استان البرز وجود دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه درصدد هستیم بخش مورد نظر پروژه همت تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری آماده بهره برداری قرار گیرد، گفت: در نظر داریم برای نوروز سال آتی مشکلات را با مردم از حیث مسایل یاد شده به حداقل ترین شکل ممکن برسانیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اتوبان همت     |     البرز     |     کرج     |     محمدباقر نوبخت     |     افتتاح     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi