کد خبر : ۴۶۷۸۶۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان: پروازهای گرگان به اکتائو کشور قزاقستان آغاز شد

مقیم/مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: نخستین پرواز از اکتائو کشور قزاقستان به گرگان مرکز استان گلستان در فرودگاه بین‌المللی گرگان به زمین نشست.

 به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، تیمور امیری ظهر امروز حاشیه آغاز پرواز از کشور قزاقستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پرواز فرودگاه اکتائو قزاقستان را به مقصد فرودگاه بین‌المللی گرگان ترک کرده بود که پس از 1.5 ساعت در فرودگاه بین‌المللی گرگان به زمین نشست.

وی افزود: در پرواز امروز 22 مسافر از اکتائو ورود و 28 مسافر با هواپیمای فوکر100 از گرگان به مقصد اکتائو قزاقستان پرواز کردند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان تصریح کرد: پرواز گرگان به اکتائو و بالعکس روزهای سه‌شنبه هر هفته انجام می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزان استان گلستان هم در این مراسم گفت: با توجه به اینکه اکتائو خواهرخوانده استان گلستان محسوب و جزو 5 کشور هدف اقتصادی است پس از 6 ماه تلاش با مقامات داخلی و کشور مقصد موفق شدیم خط پروازی این مسیر را برقرار کنیم.

رمضان بهرامی اظهار امیدواری کرد: با انجام این پروازها شاهد افزایش مراودات اقتصادی بین تجار و بازرگانان دو استان گلستان و اکتائو قزاقستان باشیم.

وی افزود: برقراری این خط پروازی توسط اتاق بازرگانی در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و توسعه وضعیت تجاری و اقتصادی استان گلستان و کشور است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اکتائو     |     گرگان به اکتائو     |     پرواز     |     قزاقستان     |     گرگان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi