کد خبر : ۴۶۷۷۷۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
بازدید وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان از ظرفیت های تولید دارو در البرز

مقیم/کرج/وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان و هیات همراه روز یکشنبه با حضور در شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز و یک شرکت داروئی از ظرفیت های تولید دارو در این استان دیدن کردند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، طارق الوزیر در بازدید از یک شرکت دارویی در شهرک صنعتی بهارستان با اشاره به اینکه شرکت آلمانی به تعهدات خود در مقابل ایران عمل کرده است، گفت: شرکت مرک در ایالت فدرال قدمت بسیاری دارد.
وی ادامه داد: مدت فعالیت این شرکت در ایران بسیار است چراکه حتی در دوران تحریم ها به امور خود در ایران ادامه داده است.
الوزیر با اشاره به اینکه در حقیقت ماهیت بین المللی است که اقتصاد قدرتمند ایالت ما را از سایرین متمایز می سازد، گفت: این اقتصاد قدرتمند مشاغل را در منطقه ما مورد حفاظت قرار می دهد.
وی با بیان اینکه همراه یک هیات 5 نفره از تجار و جامعه سیاسی آلمان از 16 الی 21 سپتامبر سفر خود را در سرتاسر ایران آغاز خواهند کرد افزود: این شرکت در طول دوران تحریم در منطقه فعال بوده و اکنون جزو 5 شرکت دارویی خارجی برتر در کشور محسوب می شود و 70 نفر را تحت استخدام دارد.
وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان خاطر نشان کرد: این حضور به غیر از گلوکوفاژ، کنکور، یوتیراکس، نوروبیون و ربیف، که نمونه ای از محصولات تولید داخل هستند شامل محصولاتی در خصوص درمان سرطان و ناباروری و مواد فعال ساز در خصوص صنایع پوششی اریشی و پلاستیک نیز می باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان     |     طارق الوزیر     |     تولید دارو     |     البرز     |     بازدید     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi