کد خبر : ۴۶۷۷۵۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران از جشنواره انگور ارومیه بازدید کرد

مقیم/رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در جمهوری اسلامی ایران از جشنواره انگور در دهکده ساحلی چی چست ارومیه بازدید کرد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از ارومیه،"دانا پالا"در چهارمین روز از برگزاری جشنواره انگور، با حضور در دهکده ساحلی چی‌چست ارومیه اظهار داشت: بی‌تردید آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های زیبای جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برگزاری جشنواره انگور گفت: خیل عظیمی از مردم و خانواده‌ها در محل دهکده ساحلی چی چست جمع شده و ضمن افزایش اطلاعات و آگاهی خویش از آداب و رسوم گذشتگان، از محیط شاد این مکان لذت می‌برند.

پالا تصریح کرد: علاوه بر آن، برگزاری چنین جشنواره‌هایی فرصت مناسبی را برای نمایش محصولات کشاورزی، صنایع دستی و آشنایی با غذاهای متنوع سنتی فراهم کرده است.

رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در جمهوری اسلامی ایران افزود: بی‌شک برگزاری جشنواره هایی همانند جشنواره انگور سبب افزایش تعداد گردشگران به ارومیه شده و حتی برای کسانی که از کشورهای خارجی به دهکده ساحلی چی‌چست وارد می‌شوند بسیار جذاب است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi