کد خبر : ۴۶۶۴۲۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵
وزیر بهداشت در شاهرود: خدمات‌ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزایش می‌یابد

مقیم/وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به افزایش خدمات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اجرای پروژه‌های توسعه‌ای به دنبال ارائه خدمات مناسب و مطلوب درمانی به روستاها و شهرهای اطراف شهرستان شاهرود است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شاهرود، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه بازدید از مرکز اورژانس و خدمات سرپایی بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود اظهار داشت: افتتاح مرکز جامع خدمات سرپایی و اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود سبب می‌شود تا تعدادی از بیماران که به شهرهای مجاور برای درمان خود سفر می‌کردند در همین مرکز درمانی درمان شوند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پروژه‌های بهداشتی و درمانی خوبی در شهرستان شاهرود و شهرهای اطراف آن اجرایی شده است ابراز امیدواری کرد تا پروژه‌های باقیمانده حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان نیز به‌سرعت تکمیل‌شده و مردم نیز در کنار توجه به درمان به موضوع پیشگیری نیز توجهی بسیار جدی کنند.

وی گفت: با احداث مرکز درمان سرطان و برخی دیگر از پروژه‌های در استان سمنان، نیاز این استان از نظر درمانی رفع شود.

به این گزارش، پروژه ساختمان اورژانس امام حسین (ع) شاهرود شامل بخش‌هایی مانند رادیوگرافی، معاینه عمومی، سی پی آر تخت بستری است که با زیربنای 3400 مترمربع احداث‌ شده است. برای احداث این مرکز که 72 تخت نیز ظرفیت دارد بیش از 30 میلیارد ریال از اعتبارات ملی هزینه شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : خدمات     |     سیدحسن قاضی زاده هاشمی     |     شاهرود     |     وزیر بهداشت     |     دانشگاه علوم پزشکی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi