کد خبر : ۴۶۵۹۲۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵
مدیرکل اقتصاد و دارائی کهگیلویه و بویراحمد: ۹ فرصت سرمایه‌گذاری کهگیلویه و بویراحمد در سامانه بین‌المللی سرمایه‌ ثبت شد

مقیم/مدیرکل اقتصاد و دارائی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹ فرصت سرمایه‌گذاری این استان در سامانه بین‌المللی سازمان سرمایه ثبت شد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سید ابراهیم کشاورز ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در سامانه بین المللی سازمان سرمایه در مجموع 125 فرصت سرمایه‌گذاری مربوط به تمام نقاط کشور ثبت شده که 9 مورد آن از جمله بتن سبک گازی، پلی اتیلن سنگین پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی گچساران و تله کابین یاسوج و سی سخت مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی عنوان کرد: بزرگترین دستاورد دولت یازدهم ایجاد آرامش نسبی و ثبات اقتصادی در جامعه بوده و رکود اقتصادی ایجاد شده همزمان با تورم به تولید آسیب وارد کرد که دولت در راستای بهبود فضای کسب و کار دست به کار شد و قانون رفع موانع تولید و بهبود کسب و کار را در این زمینه عملیاتی کرد.

کشاورز با تشریح 7 راهبرد کلی وزارت اقتصاد و دارئی که متناسب با آن برنامه‌ریزی می‎شود، بیان کرد: افزایش توان ثروت آفرینی، تامین مالی پایدار دولت، افزایش مشارکت موثر در قانون‌گذاری، ایجاد یکپارچه سازی و افزایش شفافیت سلامت و انضباط اداری از جمله این راهبردها است.

وی با اشاره به فعالیت 62 سامانه نرم‌افزاری اقتصاد و دارائی در استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف صرفه‌جویی در مدیریت زمان و مصرف ابراز کرد: خزانه‎داری الکترونیکی در این استان طراحی و توسعه یافته و طی روزهای آینده راه‌اندازی می‎شود که در این شرایط خزانه بدون ارباب رجوع تعریف شده و دیگر بسیاری از درخواست‌ها از جمله درخواست وجه، سپرده، مستندسازی اموال، مزایده‌ها و مناقصات از طریق سامانه انجام می‌شود و دیگر نیازی به حضور فیزیکی و درخواست دستی نیست.

مدیرکل اقتصاد و دارائی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت اصلی وزارت امور اقتصادی و دارایی افزایش توان ثروت آفرینی کشور و بهبود فضای کسب و کار است و انتظار می‌رود تا با کار و تلاش در این راستا، وضعیت اشتغال بهبود یافته و تولید داخلی کشور نیز به رشد قابل قبولی دست یابد.

کشاورز افزود: کهگیلویه و بویراحمد در زمینه وصول و تحقق درآمدهای مصوب از جمله استان‌های فعال کشور است و برخلاف ظرفیت پایین درآمدی توانسته است تاکنون به وظیفه خود در راستای تحقق درآمدهای مصوب به خوبی عمل کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi