کد خبر : ۴۶۵۷۹۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
استاندارسمنان: سمنان قطب دانشگاهی کشور می‌شود

مقیم/استاندارسمنان با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاهی موجود در کشور گفت: آموزش عالی موردتوجه مدیریت این استان است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرمسار، محمدرضا خباز شامگاه گذشته در آیین افتتاح فاز نخست دانشگاه گرمسار با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاهی موجود در استان سمنان اظهار داشت: سمنان قطب دانشگاهی کشور است.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت بر ضرورت معرفی خدمات دولت یازدهم به مردم تأکید و تصریح کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است که دستاوردهای دولت در همه زمینه‌ها به مردم بازگو شود.

استاندارسمنان با تشریح اقدامات دولت یازدهم در بخش‌های مختلف اقتصادی و علمی خاطرنشان کرد: خدمات دولت نشان از توجه به توسعه و پیشرفت کشور است.

خباز با بیان اینکه دولت دستاوردهای زیادی را در زمینه اقتصادی داشته است عنوان کرد: امروز میزان نرخ تورم در کشور از 43 به کمتر از 10 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه امروز کشور در همه زمینه‌‌ها به ثبات و آرامش نسبی رسیده است از افزایش تعاملات کشورمان با دیگر کشورها پس از اجرای برجام اشاره کرد و افزود: کشور به‌سوی توسعه و پیشرفت با تکیه‌بر قدرت داخلی و تعاملات خارجی به‌سرعت در حال حرکت است.

استاندارسمنان با اشاره به ظرفیت‌های این استان افزود: استان سمنان دارای مردان بزرگ علمی و فرهنگی بوده و این نشان از قدرت فکری و علمی منطقه است که این استان را استان مردان بزرگ نامیده شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : قطب دانشگاهی     |     سمنان     |     محمدرضا خباز     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi