کد خبر : ۴۶۵۶۸۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵
معاون رئیس جمهور در زنجان: صادرات از واردات پیشی گرفته است/حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت است

مقیم/معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی گفت: معتقدیم سرمایه‌گذاری و کارآفرینی عامل توسعه و رونق اقتصادی محسوب می‌شود به همین دلیل حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت یازدهم قرار دارد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، حسینعلی امیری در مراسم افتتاح مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان اظهار داشت: عملیات اجرایی این شرکت با همت مدیران ذیربط در کمتر از 24 ماه پایان یافته و در حال حاضر مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان از جمله واحدهای کم‌نظیر خاورمیانه و بی‌نظیر کشور محسوب می‌شود.

وی میزان اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان را به ترتیب 250 و بیش از یک هزار نفر عنوان کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور فعالان اقتصادی را از تلاشگران حوزه صنعت و معدن و بخش اقتصاد دانست و بر حمایت از اشتغالزایی، تولید و کارآفرینی تاکید کرد.

وی با اعلام اینکه ایجاد حتی یک شغل برای دولت اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: توجه به طرح‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های نخست دولت است.

امیری با اشاره به اینکه صادرات بهبود یافته و حتی صادرات از واردات نیز پیشی گرفته است، وضعیت اقتصادی کشور در اواخر سال 91 و اوایل سال 92 را مطلوب گزارش کرد و گفت: مسائل مربوط به عدم ثبات در قیمت و تغییرات سینوسی در قیمت ارز با تدبیر دولت یازدهم برطرف و حل شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی خاطرنشان کرد: معتقدیم سرمایه‌گذاری و کارآفرینی عامل توسعه و رونق اقتصادی محسوب می‌شود به همین دلیل حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در اولویت دولت یازدهم است.

اسدالله درویش‌امیری نیز در این مراسم با اشاره به استقرار شهرک‌ها و نواحی صنعتی در استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر 13 شهرک صنعتی و ناحیه صنعتی در استان زنجان به ثبت رسیده است.

استاندار زنجان در مورد وضعیت اشتغال در استان ابراز کرد: زنجان در بخش اشتغال با میانگین کشوری فاصله کمی دارد.

وی ضمن تاکید بر لزوم توجه به توسعه و رونق و آبادانی استان زنجان خاطرنشان کرد: هر شخص سرمایه‌گذاری با هر نگرش و نگاهی قصد سرمایه‌گذاری در استان زنجان را داشته باشد به طور قطع مورد حمایت ما است.

درویش‌امیری با اشاره به اینکه به عنوان نماینده عالی دولت و نظام به هیچ عنوان قادر نیستم به تنهایی کاری را انجام دهم، عنوان کرد: همه این سرمایه‎‌هایم که شامل آبرو، اعتبار و تجربه و اندکی دانش است را برای خدمت در اختیار مردم خواهم گذاشت.

وی در پایان از نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استان خواست تا با همکاری یکدیگر تمامی موانع رشد و توسعه اقتصادی را برطرف کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سرمایه‌گذاران     |     کارآفرینان     |     حسینعلی امیری     |     واردات     |     زنجان     |     صادرات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi