کد خبر : ۴۶۴۹۴۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
معاون اجرایی رئیس‌جمهور مطرح کرد رشد ۳۰۰ درصدی منابع عمرانی استان/خبرهای خوش رئیس جمهور برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد

مقیم/معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه روحانی خبرهای خوشی برای توسعه کهگیلویه و بویراحمد دارد گفت: از شروع فعالیت دولت، استان کهگیلویه و بویراحمد مورد توجه دولت بوده به‌طوری که منابع عمرانی استان ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج, محمد شریعتمداری صبح امروز در آئین افتتاح مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در سالن پوریای ولی یاسوج همزمان با سی امین سفر رئیس‌جمهور و هئیت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: خوشحالیم سفر کاروان تدبیر و امید به این سرزمین پاک مصادف با ولادت امام هشتم است و این تقاران ما را امیدوار به برکت و خیر به مردم می‌کند.

وی عنوان کرد: امیدواریم خدمات کوچک دولت اثر بزرگ بر زندگی مردم داشته باشد و مهم‌ترین تفعل خیر برای سفر است.

شریعتمداری افزود: از ماه‌ها پیش پیگیر تدارک سفر به این استان بودیم و با بکارگیری توان همه بخش‌ها تصمیمات خوبی برای شتاب به چرخ‌های توسعه گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از شروع فعالیت دولت، استان کهگیلویه و بویراحمد مورد توجه دولت بوده به طوری که منابع عمرانی استان 300 درصد رشد داشته است.

شریعتمداری ابراز کرد: سفر رئیس‌جمهور فرصتی برای بررسی مسائل استان و برقراری ارتباط مناسب بین نخبگان و مسئو لان محلی بوده است.

وی با اشاره به رشادت‌های مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در 8 سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: این استان دارای علمای بزرگ و اندیشمندی بوده که همواره مورد احترام مردم سراسر کشور بوده است و مشاهیر و مفاخر علمی فراوانی داشته است.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: این استان یک درصد جمعیت کشور را دارد ولی 25 درصد نفت و گاز کشور, 10 درصد آب‌های سطحی را تولید می‌کند که سهم استان به طور مطلوب پرداخت نمی‌شود.

شریعتمداری تصریح کرد: رئیس‌جمهور خبرهای خوشی برای مردم این استان با هدف شتاب به توسعه دارد که فردا در برنامه‌های مختلف رئیس‌جمهور بیان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در یاسوج با هدف دریافت پیشنهاد و انتقادات و طرح برخی مشکلات مردم را به طور عزتمندانه و قابل پیگیری فراهم می‌کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi