کد خبر : ۴۶۳۶۳۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵
تأسیس پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

مقیم/در راستای نیل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمی کشور و بهره گیری از ذخائر علمی دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم، دانشگاه اصفهان با همکاری بنیاد ملی نخبگان و دفتر امور بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به تأسیس پایگاه تخصصی همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم کرده است.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، این طرح به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان‌ و مراکز علمی برگزیده کشور (پایگاه‌های تخصصی همکار) در حوزه‌های منتخب اجرا می‌شود تا در قالب حمایت از انجام دوره‌های علمی و تحقیقاتی همچون پسادکتری، فرصت مطالعاتی، تعریف پروژه‌های فناوری کوتاه مدت و بلند مدت و برگزاری سخنرانی‌ها و کارگاه‌های تخصصی به ارتباط موثر دانشمندان و متخصصان ایرانی غیرمقیم و مراکز پژوهشی برگزیده کشور یاری کند.

متقاضیان همکاری در قالب این طرح با دانشگاه اصفهان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی  http://international.bmn.ir و انتخاب گزینه درخواست همکاری، وارد سامانه ثبت‌نام شده و سپس حوزه تخصصی را انتخاب کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره۰۳۱۳۷۹۳۲۲۹۷ با دفتر پذیرش اتباع خارجی و دانشجویان ایرانی انتقالی از خارج کشور- حوزه معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان تماس بگیرند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پایگاه تخصصی     |     متخصصان ایرانی غیر مقیم     |     دانشگاه اصفهان     |     همکاری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi