کد خبر : ۴۶۰۵۰۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
تولید اتوبوس های گازسوز با مشارکت شرکت اسکانیای سوئد در سمنان

مقیم/مدیر عامل شرکت اسکانیای سوئد گفت: با توافقات صورت گرفته بزودی اتوبوس های پایه گازسوز موتور یورو ۶ در شرکت عقاب افشان سمنان تولید می شود .

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ،‌هنریک هنریکسون امروز در  بازدید از شرکت عقاب افشان سمنان ،افزود : این اتوبوسها با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا از بالاترین کیفیت فنی و رعایت موارد زیست محیطی در دنیا برخوردار است .
وی با اشاره به اینکه شرکت اسکانیا با تولید انواع اتوبوس و کامیون در 100 کشور دنیا فعالیت دارد بازارهای آسیا وآفریقا بخصوص غرب آسیا را بازاری مناسب برای صادرات انواع اتوبوس دانست و گفت :شرکت عقاب افشان سمنان از جمله تولید کنندگانی است که مجوزها و تاییدیه های مورد نیاز صادرات را دریافت کرده و می تواند محصولات خودرا به تمامی کشورها ی دنیا از جمله اروپا صادر کند .
هنریک هنریکسون همچنین گفت : استراتژی شرکت اسکانیا در قبال شرکت عقاب افشان سمنان در ایام تحریم و پسابرجام حمایت از تولیدات و تامین بازار داخل و خارج از ایران است .
بهروز مرادی مدیر عامل شرکت عقاب افشان هم با بیان اینکه سفر هیات عالی شرکت اسکانیای سوئد باهدف بررسی روند تولید وتوانایی متخصصان ایرانی در تولید قطعات ومحصولات جدید انجام شد پیش بینی کرد :امسال یک هزار اتوبوس برون شهری ودرون شهری دراین شرکت تولید و یکصد دستگاه از این اتوبوسها به کشورهای آسیای میانه وغرب آسیا صادر شود .

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شرکت اسکانیای سوئد     |     هنریک هنریکسون     |     سمنان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi