کد خبر : ۴۵۷۷۹۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
مدیرکل راه آهن شمال شرق: همایش معرفی ظرفیت‌های اینچه‌برون در کریدور ریلی ایران، ترکمنستان و قزاقستان برگزار می‌شود

مقیم/مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ از برگزاری همایش معرفی ظرفیت‌های اینچه‌برون در کریدور ریلی ایران ، ترکمنستان و قزاقستان در گرگان خبر داد.

 به گزارش مقیم به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق 2، محمد رضا قربانی اظهار داشت: همایش معرفی ظرفیت‌های اینچه برون در کریدور ریلی ایران، ترکمنستان و قزاقستان با حضور تجارو بازرگانان، شرکت‌های حمل و نقل ریلی کارشناسان حوزه اقتصادی فردا 12 خرداد در سالن اجتماعات صدا و سیمای استان گلستان برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم شناسایی و استفاده بیش از پیش ازظرفیت و پتانسیل‌های حوزه صادرات، ترانززیت و واردات استان و کشوردر حوزه منطقه اینچه‌برون است.

قربانی اظهار کرد: حمل و نقل ریلی تسهیل دهنده صادرات برای بازرگانان و تجار است و وجود خطوط ریلی این حوزه و همکاری و هماهنگی تجار و بازرگانان آسیای میانه و منطقه سبب افزایش صادرات و حمل و نقل کالا از این حوزه روز به روز خواهد یافت.

مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 ادامه داد: در سال جاری با توجه به وجود زیرساخت‌های ریلی مناسب بستر و شرایط برای تجار و بازرگانان ایران اسلامی به منظور انجام فعالیت‌های حمل و نقلی و صادرات و واردات محور در چارچوب قانون و مد نظر قرار دادن اقتصاد مقاومتی فراهم است که با عمل به این امر و اجرای صحیح قانون، ما به اهداف تعیین شده در راستای تحقق سیاست‌های اقتصادی راه آهن جمهوری اسلامی ایران خواهیم رسید.

وی افزود: برگزاری این همایش‌ها تاثیر به‌سزایی در برنامه‌ریزی تجار و بازرگانان در امور مربوطه و به تبع آن بازخورد خوب و مناسب اقتصادی را برای استان و کشور خواهد داشت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : کریدور ریلی ایران     |     اینچه برون     |     ترکمنستان     |     قزاقستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi