کد خبر : ۴۵۷۳۶۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵
امیر پوردستان: ارتش تمامی تهدیدات خارج از مرزها را شبانه‌روزی رصد می‌کند

مقیم/فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:‌ نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تمامی تهدیدات در خارج از مرزها را که به‌نیابت از کشورهای استکباری در منطقه انجام می‌شود، شبانه‌روزی رصد می‌کند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع کارکنان سربازخانه سرلشکر شهید هوشنگ اسدالله‌پور شهرستان گنبدکاووس، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای مأموریت‌های محوله سه مؤلفه و راهبرد برای حفظ و ارتقای آمادگی رزمی نیروهای خویش در دستور کار دارد.

وی آموزش تئوری و عملی نیروهای نظامی، بروزرسانی تسلیحات، تجهیزات و تاکتیک‌های نظامی و تقویت بنیه‌های اعتقادی کارکنان پایور و وظیفه را سه راهبرد ارتش جمهوری اسلامی در ارتقای آمادگی رزمی نیروهای این یگان برشمرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: علاوه بر این سه راهبرد، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تمامی تهدیدات در خارج از مرزها را که به‌نیابت از کشورهای استکباری در منطقه انجام می‌شود، شبانه‌روزی رصد می‌کنند.

امیر پوردستان خطاب به ملت ایران اسلامی تصریح کرد: ملت هوشیار و آگاه ایران بداند که فرزندان آنان در ارتش جمهوری اسلامی هرگز در برابر تهدیدات دشمنان غافلگیر نمی‌شوند و تهدیدکننده را از کرده خویش پشیمان خواهند کرد.

امیر پوردستان با تأکید مجدد بر ضرورت حفظ آمادگی و ارتقای توان رزمی تمام نیروهای ارتش جمهوری اسلامی برای مقابله با تهدیدات گفت: حفظ آمادگی رزمی و در کنار آن تقویت بنیه اعتقادی همچون دوران هشت سال دفاع مقدس برکات زیادی برای کشور دارد.

وی افزایش اعتماد به نفس در میدان نبرد، تأمین امنیت روانی برای مردم و بازدارندگی را سه برکت حفظ آمادگی رزمی نیروهای ارتش برشمرد و افزود: اگر تاکنون نتوانسته‌اند تهدید‌های خود را علیه ایران اسلامی عملی نمایند، به‌واسطه توان رزمی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سرلشکر شهید هوشنگ اسدالله‌پور     |     تهدیدات     |     گنبدکاووس     |     امیر احمدرضا پوردستان     |     مرز     |     ارتش     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi