کد خبر : ۴۵۷۰۴۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان: سفرای نروژ و ایتالیا به استان زنجان سفر می‌کنند

مقیم/رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: سفیران کشورهای نروژ و ایتالیا به منظور گسترش روابط تجاری با بازرگانان و تجار زنجانی در کمتر از دو ماه آینده به استان زنجان سفر می‌کنند.

به گزارش مقیم به نقل از تسنیم، غلامحسین جمیلی با اشاره به اهداف اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان در راستای رونق و توسعه اقتصادی زنجان اظهار داشت: مسئولان اتاق زنجان برای نائل شدن به این هدف حضور هیئت‌های تجاری بلندپایه که به همراه مقامات رسمی‌شان وارد کشور شده‌اند را به دقت رصد می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به تمایل مقامات ملی نروژی و ایتالیایی برای ایجاد روابط تجاری و اقتصادی با ایران، ضروری است تا مسئولان استانی سهم زنجان را در این روابط با دقت پیگیری کنند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان ابراز کرد: با توجه به پیگیریهای اتاق بازرگانی استان زنجان پیش‌بینی شده است تا سفیران کشورهای نروژ و ایتالیا در کمتر از دو ماه آینده به زنجان سفر کنند.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی برای حضور سفیران کشورها از سراسر جهان در استان زنجان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان در راستای ایجاد هر گونه مناسبات تجاری و توسعه آن با کشورها دستان تجار و بازرگانان خارجی را به گرمی می‌فشرد.

جمیلی با اشاره به حضور هیئت بلغاری در زنجان عنوان کرد: مقدمه سفر هیئت تجاری بلغار به زنجان از حضور سفیر بلغارستان در زنجان آغاز شده است.

وی با اشاره به دیدار خود با سفیر بلغارستان در محل سفارت این کشور در تهران گفت: در این دیدار برنامه‌ریزی مناسب در اعزام هیئت، راه‌های توسعه همکاری اقتصادی دو جانبه و موضوعات کلان مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : غلامحسین جمیلی     |     سفرای ایتالیا     |     سفرای نروژ     |     استان زنجان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi