کد خبر : ۴۵۲۸۸۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
مسابقات موتورسواری مسیرکوهستان قهرمانی استان قزوین برگزار شد

مقیم/دبیر هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان قزوین گفت: سومین دوره مسابقات موتورسواری مسیر کوهستان قهرمانی استان قزوین برگزار شد.

به گزارش مقیم به نقل از تسنیم، مجید کاکاوند در قزوین اظهار داشت: در سومین دوره رقابت‌های موتوسواری قهرمانی استان قزوین 50 ورزشکار از  هشت استان شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کاکاوند با اشاره به اینکه سومین دوره مسابقات قهرمانی مسیر کوهستان در کلاس‌های مختلف در استان قزوین برگزار شد بیان کرد: ورزشکاران در این دوره از مسابقات در کلاس‌های مختلفی با یکدیگر رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در سه کلاس کراس و تریل برگزار شد عنوان کرد: در پایان این رقابت‌ها در مجموع تیم قزوین قهرمان شد.

کاکاوند افزود: در کلاس 250 سى سى کراس علیرضا رضایى اول، رسول نجفى دوم و مهران عسگرى سوم از قزوین شدند و در کلاس 250 سى سى تریل حسام خوئینی، کریم ذکائى و مهدی خدادادی از قزوین قهرمان شدند.

وی بیان کرد: در کلاس 125 سى سى کراس، رضا نادری از تیم قزوین مقام نخست، رحمان علیخانی از تیم مازندران مقام دوم و احمد کریمی از تیم قزوین مقام سوم را کسب کرد.

کاکاوند با اشاره به اینکه سومین دوره مسابقات قهرمانی مسیر کوهستان در کلاس‌های مختلف در استان قزوین برگزار می‌شود بیان کرد: ورزشکاران در این دوره از مسابقات در کلاس‌های مختلفی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دبیر هیئت موتورسواری استان قزوین اظهار داشت: ورزشکاران شرکت‌کننده در این مسابقات از سطح کیفی و فنی مناسبی برخوردار هستند.

کاکاوند با اشاره به اینکه تقویم ورزشی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان قزوین تدوین شده است گفت: ما امسال بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده برنامه‌های خود را در طول سال اجرایی می‌کنیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مجید کاکاوند     |     موتور سواری     |     کوهستان     |     استان قزوین     |     مسابقات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi