کد خبر : ۴۲۶۳۳۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
دعوت ازدانشجویان ایرانی خارج از کشور برای هشتمین جشنواره فناوری نانو

ایکونا/ کمیته هماهنگی هشتمین جشنواره و نمایشگاه نانو با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی اروپا درفراخوانی از دانشجویان و پژوهشگران ایرانی خارج از کشور برای حضور دراین جشنواره دعوت کرد.

به گزارش ایکونا به نقل از خبرگزاری ایرنا، هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ایران از ١٣ تا ١٦ مهر ماه١٣٩٤(٥ تا٨ اکتبر 2015) در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
این جشنواره فرصتی را برای شرکت کنندگان فراهم خواهد کرد که پژوهش های خود را در معرض دید متخصصان، صنایع و شرکت های ایرانی و بین المللی قرار دهند.
تمامی دانشجویان و پژوهشگران علاقمند به هر یک از زمینه های علوم و فناوری نانو، فرصت دارند تا ١٣ شهریور ماه 1394 (٤ سپتامبر ٢٠١٥)٬ معرفی پژوهش خود را با تکیه بر اهداف بلندمدت، روش های ساخت و ارزیابی، به همراه ظرفیت های همکاری با داخل کشور، تنظیم و جهت درج در کتابچه معرفی پژوهشگران ایرانی خارج از کشوردر فناوری نانو، به کمیته هماهنگی هشتمین جشنواره فناوری نانو (uisa.nano@gmail.com) ارسال کنند.
همچنین مشارکت کنندگان می توانند آخرین پوسترعلمی تهیه شده از پژوهش خود را به همراه ویدیوی کوتاه جهت نمایش در زمان برگزاری نمایشگاه مطابق فراخوان تهیه و ارسال کنند.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی اروپا به منظورتقدیراز مشارکت کنندگان، هدایایی از قبیل پژوهش اول: 300 یورو کمک هزینه شرکت در همایش علمی، پژوهش دوم: 200 یورو کمک هزینه شرکت در همایش علمی،
پژوهش سوم: 100 یورو کمک هزینه شرکت در همایش علمی ، ویدیوی برگزیده: 100 یورو حمایت تشویقی در نظر گرفته است.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا نقش هماهنگ کننده جهت مشارکت فعال تر درهشتمین جشنواره فناوری نانو ایران را برعهده داشته، ولی معرفی پژوهش محدود به اعضای اتحادیه نبوده و همه دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور می توانند طرح های خود را جهت معرفی در نمایشگاه به این مجموعه ارسال کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi