رهبر انقلاب از آیت الله هاشمی شاهرودی عیادت کردند

مقیم/ رهبر معظم انقلاب صبح امروز از آیت الله هاشمی شاهرودی در یکی از بیمارستان های تهران عیادت کردند.

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
استقبال گسترده دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

مقیم/ معاون سرپرست دفتر حفاظت منافع ایران به مراجعه انبوه دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا برای گرفتن اطلاعات در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت که اقبال دانشجویان به این رویداد بی سابقه است.

جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
هزینه حج از ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تا ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

مقیم/ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت، گفت: هزینه بالاترین درجه کاروان حدود ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و پایین ترین درجه مبلغ ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
ظریف:ایرانیان مقیم کانادا برای رای دادن به آمریکا بروند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سفر اخیرش به پاکستان گفت: دولت پاکستان وعده کرده است تا حضور نظامی خود را در مناطق مرزی‌اش افزایش دهد.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
رژیم اسرائیل اصلی ترین مانع خاورمیانه عاری از سلاح هسته ای است

مقیم/ سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: رژیم اسرائیل با حمایت کورکورانه آمریکا اصلی ترین مانع ایجاد منطقه عاری از سلاح های هسته ای در خاورمیانه است.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
روحانی کسب مقام سومی را به فوتبال ساحلی ایران تبریک گفت

مقیم/ رئیس جمهوری در پیامی کسب مقام سوم جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ و توپ و دستکش طلای این مسابقات را به تیم ملی ایران تبریک گفت.

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
پاسخ وزارت امور خارجه به شبهات برجامی نامزدها

مقیم/ روابط عمومی وزارت خارجه در گزارشی ۹ صفحه ای به شبهاتی که برخی نامزدهای ریاست جمهوری و ستادهای آنها در روزهای اخیر نسبت به برجام مطرح کرده اند ، پاسخ داد واز آنها خواست متن گزارش های اجرای برجام که در سایت این وزارتخانه است را مطالعه کنند.

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخلاق مداری در مناظره و حفظ منافع ملی

مقیم/ مناظره یکی از ابزارهای ارایه برنامه های نامزدهای انتخاباتی است که نقش مهمی در رهنمود جامعه به طرف انتخاب گزینه اصلح دارد. نامزدها باید در رقابتی اخلاق مدارانه به دور از غرض ورزی های سیاسی در راستای منافع ملی گام بردارند.

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
رهبر انقلاب: حادثه دلخراش معدن اینجانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد

مقیم/ رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند و تأکید کردند: لازم است همه اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد.

پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
گرین کارت منع قانونی ندارد

مقیم/ وزیر اطلاعات با بیان اینکه گرین کارت، تابعیت محسوب نمی شود، گفت: ما به عنوان دستگاه اطلاعاتی روی گرین کارت هم حساس هستیم اما این حساسیت با بحث منع قانونی متفاوت است.

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
با همکاری پایگاه خبری مقیم صورت گرفت: گردآوری سوالات ایرانیان خارج از کشور از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

مقیم/ همزمان با آغاز فعالیت انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و طرح سوالات و دغدغه های شهروندان در برنامه های مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری،پایگاه خبری مقیم با نظرسنجی از شهروندان ایرانی مقیم کشور،شاخص ترین پرسش ها و مشکلات آنها را استخراج کرده است.

سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مناظره و تصمیم های تازه ناظران انتخابات

مقیم/ رای تازه کمیسیون نظارت بر انتخابات در خصوص شکایت یکی از نامزدها در ارتباط با حاشیه های نخستین مناظره، نمایانگر حرکت ناظران انتخابات در چارچوب قانون است.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مشمول سربازی خارج از کشور می‌توانند به ایران بیایند؟

مقیم/ جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ۱۵ اردیبهشت آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی است.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

مقیم/ رهبر انقلاب اسلامی انتخابات را تضمین کننده امنیت ملی دانستند و تاکید کردند: حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
ظریف: اگر مدیران سابق مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می کردند از اموال ایران راهزنی نمی شد

مقیم/ وزیر امور خارجه، سیاست های خاص دولت گذشته را باعث تشدید مشکلات کشور در مسایل خارجی دانست و گفت: اگر مدیران آن زمان مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می کردند، اموال ایران مورد راهزنی آمریکا قرار نمی گرفت.

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
رسانه ها اخبار ایرانیان خارج از کشور را پوشش دهند

مقیم/ علی اصغر محمدی رییس هیئت اجرایی انتخابات در خارج از کشور گفت: انتظار می رود رسانه ها در خصوص مسائل مورد توجه ایرانیان خارج از کشور، اهمیت حضور آنها در انتخابات و ارتباط انتخابات ریاست جمهوری با زندگی و سرنوشت آنها به طرح موضوعات مختلفی بپردازند که تاثیر مثبتی در افزایش حضور و مشارکت ایرانیان خارج از کشور داشته باشند.

پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
حسن قشقاوی: در هر دوره انتخابات شاهد مشارکت بیشتر هموطنان مان در خارج از کشور هستیم

مقیم/ رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری خارج از کشور، با اشاره به رای گیری از ایرانیان در ۱۰۳ کشور، از بی توجهی دولت کانادا به حقوق ایرانیان برای مشارکت در انتخابات انتقاد کرد.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
سردار دهقان: تصمیم های آمریکا می تواند پیامدهای غیرقابل کنترل داشته باشد

مقیم/ سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که در چارچوب برنامه کاری شرکت در ششمین نشست امنیت بین المللی در مسکو حضور دارد، گفت: تکرار تصمیم های تجربه شده قبلی آمریکا در دوره جدید می تواند پیامدهای غیرقابل کنترل داشته باشد.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی -۲ / شگفتی های رقابت های انتخاباتی

مقیم/ برای همه آنان که درعرصه سیاست و رسانه حضور و نقشی دارند، مسائل ایران بویژه تحولات سیاسی آن اهمیت بسیاری دارد و نه تنها رویدادهای ایران را رصد، بلکه تحلیل و ارزیابی می کنند.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
جزئیات برنامه های نامزدهای انتخابات در رسانه ملی و پاسخ به ایرانیان خارج از کشور

مقیم/ جدول پخش برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی اعلام شد.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi