در یک منطقه ناامن،ایران با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است

مقیم/ رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه‌ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
با برجام اشتغال، سرمایه گذاری، فضای آرام و امنیت را ایجاد کردیم

مقیم/ زنجان- کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ما با برجام اشتغال، سرمایه گذاری، فضای آرام و امنیت را ایجاد کردیم.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
دعوت فراگیر از هموطنان برای حضور در پای صندوق های رای

مقیم/ سید جواد قوام شهیدی: سفارت ایران در گرجستان از عموم هموطنان عزیز دعوت می نماید با حضور گسترده در صحنه انتخابات، خود را برای خلق یک حماسه دیگر آماده کنند.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
قشقاوی: روابطی عزت‌مندانه با کانادا را دنبال می کنیم

مقیم/ معاون وزیر خارجه با بیان اینکه بعید است درکانادا انتخابات داشته باشیم گفت:دولت جدید آنها برای برقراری رابطه با ایران ابراز تمایل کرده و ما به دنبال داشتن روابطی عزت‌مندانه با این کشور هستیم.

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تهیه دستورالعمل پیشگیری از نفوذ بزرگترین باج گیر سایبری

مقیم/ معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران از تنظیم دستورالعمل پیشگیری از نفوذ باج افزار سایبری که در دو روز گذشته در بیش از ۱۰۰ کشور شناسایی شده و ابلاغ آن به نهادها و سازمانهای کشور خبر داد.

یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
رهبر انقلاب از آیت الله هاشمی شاهرودی عیادت کردند

مقیم/ رهبر معظم انقلاب صبح امروز از آیت الله هاشمی شاهرودی در یکی از بیمارستان های تهران عیادت کردند.

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
استقبال گسترده دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

مقیم/ معاون سرپرست دفتر حفاظت منافع ایران به مراجعه انبوه دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا برای گرفتن اطلاعات در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت که اقبال دانشجویان به این رویداد بی سابقه است.

جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
هزینه حج از ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تا ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

مقیم/ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت، گفت: هزینه بالاترین درجه کاروان حدود ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و پایین ترین درجه مبلغ ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
ظریف:ایرانیان مقیم کانادا برای رای دادن به آمریکا بروند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سفر اخیرش به پاکستان گفت: دولت پاکستان وعده کرده است تا حضور نظامی خود را در مناطق مرزی‌اش افزایش دهد.

چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
رژیم اسرائیل اصلی ترین مانع خاورمیانه عاری از سلاح هسته ای است

مقیم/ سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: رژیم اسرائیل با حمایت کورکورانه آمریکا اصلی ترین مانع ایجاد منطقه عاری از سلاح های هسته ای در خاورمیانه است.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
روحانی کسب مقام سومی را به فوتبال ساحلی ایران تبریک گفت

مقیم/ رئیس جمهوری در پیامی کسب مقام سوم جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ و توپ و دستکش طلای این مسابقات را به تیم ملی ایران تبریک گفت.

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
پاسخ وزارت امور خارجه به شبهات برجامی نامزدها

مقیم/ روابط عمومی وزارت خارجه در گزارشی ۹ صفحه ای به شبهاتی که برخی نامزدهای ریاست جمهوری و ستادهای آنها در روزهای اخیر نسبت به برجام مطرح کرده اند ، پاسخ داد واز آنها خواست متن گزارش های اجرای برجام که در سایت این وزارتخانه است را مطالعه کنند.

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخلاق مداری در مناظره و حفظ منافع ملی

مقیم/ مناظره یکی از ابزارهای ارایه برنامه های نامزدهای انتخاباتی است که نقش مهمی در رهنمود جامعه به طرف انتخاب گزینه اصلح دارد. نامزدها باید در رقابتی اخلاق مدارانه به دور از غرض ورزی های سیاسی در راستای منافع ملی گام بردارند.

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
رهبر انقلاب: حادثه دلخراش معدن اینجانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد

مقیم/ رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند و تأکید کردند: لازم است همه اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد.

پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
گرین کارت منع قانونی ندارد

مقیم/ وزیر اطلاعات با بیان اینکه گرین کارت، تابعیت محسوب نمی شود، گفت: ما به عنوان دستگاه اطلاعاتی روی گرین کارت هم حساس هستیم اما این حساسیت با بحث منع قانونی متفاوت است.

چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
با همکاری پایگاه خبری مقیم صورت گرفت: گردآوری سوالات ایرانیان خارج از کشور از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

مقیم/ همزمان با آغاز فعالیت انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و طرح سوالات و دغدغه های شهروندان در برنامه های مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری،پایگاه خبری مقیم با نظرسنجی از شهروندان ایرانی مقیم کشور،شاخص ترین پرسش ها و مشکلات آنها را استخراج کرده است.

سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
مناظره و تصمیم های تازه ناظران انتخابات

مقیم/ رای تازه کمیسیون نظارت بر انتخابات در خصوص شکایت یکی از نامزدها در ارتباط با حاشیه های نخستین مناظره، نمایانگر حرکت ناظران انتخابات در چارچوب قانون است.

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مشمول سربازی خارج از کشور می‌توانند به ایران بیایند؟

مقیم/ جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ۱۵ اردیبهشت آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی است.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

مقیم/ رهبر انقلاب اسلامی انتخابات را تضمین کننده امنیت ملی دانستند و تاکید کردند: حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین.

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
ظریف: اگر مدیران سابق مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می کردند از اموال ایران راهزنی نمی شد

مقیم/ وزیر امور خارجه، سیاست های خاص دولت گذشته را باعث تشدید مشکلات کشور در مسایل خارجی دانست و گفت: اگر مدیران آن زمان مفهوم کاغذ پاره را بهتر درک می کردند، اموال ایران مورد راهزنی آمریکا قرار نمی گرفت.

شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi