برگزاری اولین دوره حقوقی نگاه حقوقی به شرق برای وکلا و حقوقدانان کشور/ تصویری

مقیم/ برای اولین بار دوره( نگاه حقوقی به شرق) با مدیریت دکتر علیرضا مظلوم رهنی عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی و مدیر عامل موسسه بین المللی ارتباطات حقوقی مهر و ماه با سفر بیست تن از وکلا و اساتید کشورمان از ۱۴ تا ۲۲ خرداد در شهرهای پکن و شانگهای در حال برگزاری است.

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
برگزاری مراسم میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سرکنسولگری ایران در کربلای معلی/ تصویری

مقیم/ مراسم میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت روز زن و میلاد بنيانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمت الله عليه در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی برگزار شد.

جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
سرپرست سرکنسولگری ایران در ماری ترکمنستان: ملت ایران و ترکمنستان از یک پیکرند/ تصویری

مقیم/ سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در ماری ترکمنستان گفت: ملت ایران و ترکمنستان با توجه به اشتراکات فراوان تاریخی، فرهنگی و سنتی از یک پیکرند.

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
نمایشگاه نقشه های قدیمی و کتب خطی ایرانی در آکادمی رومانی شروع به کار کرد/ تصویری

مقیم/ ابوطالبی سفیر جمهوری اسلامی ایران در رومانی در افتتاحیه نمایشگاه نقشه های قدیمی و کتب خطی ایرانی با تاکید بر نام خلیج فارس در آکادمی رومانی گفت: خلیج فارس منشا ارزش های فرهنگی است که به هویت و زندگی منطقه ما متصل شده اند.

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
کارگاه تخصصی نقاشی خط و خوشنویسی ایرانی برای دانشجویان و اساتید رشته های هنر و گرافیک آکادمی هنر سارایوو/ تصویری

مقیم/ کارگاه تخصصی نقاشی خط و خوشنویسی ایرانی توسط استاد سعید رضایی در ادامه برنامه های رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در بوسنی و هرزگوین برای دانشجویان و اساتید رشته های هنر و گرافیک آکادمی هنر سارایوو به مدت دو ساعت در محل گالری اصلی این آکادمی برگزار شد. رضایی ضمن ارایه توضیحاتی درخصوص نحوه و مراحل خلق اثر نقاشی خط، شیوه تهیه ابر و باد را به اساتید و دانشجویان آکادمی هنر سارایوو تدریس کرد که ...

پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
گروه موسیقی فرهنگ قزوین در بوسنی و هرزگوین/ تصویری

مقیم/ گروه موسیقی فرهنگ قزوین با حضور در مرکز فرهنگی نووی گراد، در مراسم روزهای فرهنگی ایران در بوسنی و هرزگوین به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حضور سمیر افندیچ شهردار و حمزه دیزدار معاون فرهنگی نووی گراد، امیرحسین نوری رایزن فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در بوسنی و اهالی این منطقه به اجرای زنده موسیقی سنتی ایرانی پرداخت که مورد استقبال تمامی حاضرین در این رویداد قرار گرفت.

پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
افتتاح برنامه روزهای فرهنگی ایران در شهر سارایوو/ تصویری

مقیم/ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه روزهای فرهنگی ایران در شهر سارایوو افتتاح شد.

پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
آیین بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در داکار برگزار شد/ تصویری

مقیم/ آیین بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، عصر دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ در زمین متعلق به جمهوری اسلامی ایران واقع در داکار برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و روز ملی ج.ا ایران در مسکو برگزار گردید/ تصویری

مقیم/ مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و روز ملی ج.ا ایران، دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ با حضور معاونین وزارت امور خارجه، دستیار ارشد رئیس جمهور روسیه، معاون اول شورای فدراسیون روسیه، رئیس گروه دوستی و پارلمانی دو کشور در شورای فدراسیون، رئیس و معاونین حزب لیبرال دمکرات، وزیر تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا، معاون وزیر قفقاز شمالی، معاون وزیر انرژی رئیس آژانس انرژی و معاون روس اتم، سایر مقامات ارشد ...

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
برگزاری مراسم شکوهمند جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران در سفارت ج.ا.ا در مینسک/ تصویری

مقیم/ مراسم شکوهمند روز ملی و جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران با حضور وزیر صنایع بلاروس در سفارت ج.ا.ا در مینسک برگزار گردید. همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از آثار هنری و صنایع دستی ایران با اجرای زنده موسیقی اصیل ایرانی برپاشد که مورد استقبال سفرا و مهمانان مراسم قرار گرفت.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تفلیس/ تصویری

مقیم/ مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دوشنبه شب (۲۲ بهمن) با حضور داویت زالکالیانی، وزیر امور خارجه گرجستان، مقامات و شخصیت های عالی رتبه، سفرا و دیپلمات های خارجی، تجار، بازرگانان، دانشجویان و اساتید گرجی و ایرانی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سارایوو/ تصویری

مقیم/ مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سارایوو با حضور گسترده شخصیت های سیاسی، فرهنگی، مذهبی، اقتصادی، فعالان اجتماعی و سفرا و نمایندگان هیات های دیپلماتیک مقیم بوسنی هرزگوین طی مراسم باشکوهی برگزار شد.

سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi