ایرانیان مقیم رومانی نوروز و آغاز سال نو را جشن گرفتند

مقیم/ ایرانیان مقیم رومانی امروز (چهارشنبه) آیین با شکوه نوروز و آغاز سال نو شمسی را در سالن 'رویال' بخارست جشن گرفتند.

پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن نوروز در کویت

مقیم/ مراسم جشن نوروز در سفارت ایران با حضور سفیر ایران و ایرانیان مقیم کویت برگزار شد.

پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن نوروز در ایتالیا

مقیم/ جشن نوروز باستانی روز چهارشنبه با حضور ایرانیان مقیم ایتالیا و علاقه مندان به این سنت دیرین ایرانی در شهر رم برگزار شد.

پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
سومین جشنواره سین هشتم با حضور ایرانیان مقیم فرانسه در پاریس

مقیم/ سین هشتم امسال با مشارکت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در فرانسه با شرکت بسیاری از هموطنان مقیم شهر پاریس و ایران دوستان فرانسوی برگزار شد.

پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
قول و قرار جالب ایرانی ها در قطر برای بازی فردا

مقیم/ ایرانیان مقیم دوحه برای حمایت از تیم ملی برنامه های جالبی دارند.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
گرامیداشت نوروز در آبیجان

مقیم/ با حضور تعدادی از ایرانیان مقیم، نهادهای ایرانی و کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران در ساحل عاج، جشن عید نوروز در محل اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در شهر آبیجان برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
ایرانیان و بلاروسی ها پای سفره هفت سین

مقیم/ آئین ویژه جشن نوروز و پاسداشت آغاز بهار طبیعت در مینسک با حضور ایرانیان مقیم و شمار زیادی از شهروندان بلاروس به وِیژه دانشجویان، زبان آموزان فارسی و علاقه مندان به ایران در این شهر برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن نوروز با حضور ایرانیان مقیم مکزیک

مقیم/ مراسم جشن نوروز و آغاز بهار سال ۱۳۹۶ با حضور گسترده ایرانیان و جامعه مکزیکی علاقمند به فرهنگ ایران در اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
پخش پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب در جشن نوروز در لاهور

مقیم/ جشن فرا رسیدن سال نو هجری شمسی با حضور جمعی از ایرانیان مقیم شهر لاهور پاکستان و شخصیت های محلی ایالت پنجاب، روز گذشته با پخش پیام نوروزی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن نوروز در سفارت ایران در دهلی نو

مقیم/ جشن نوروز روز سه شنبه در نخستین روز از سال نو خورشیدی با حضور حجت الاسلام مهدوی پور نماینده ولی فقیه در هندوستان ،رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ،سفیر ایران در دهلی نو وایرانیان مقیم دهلی برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
سفیر ایران در پاکستان: ۱۳۹۵، سال پیروزی های بزرگ در عرصه دیپلماسی بود

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در مراسمی که روز سه شنبه با حضور ایرانیان مقیم اسلام آباد به میزبانی سفارت کشورمان برگزار شد، ضمن تبریک سال نو به همه ایرانیان به ویژه جمع ایرانیان مقیم اسلام آباد و پاکستان، سال ۱۳۹۵ را سال پیروزی های بزرگ کشور خصوصا در عرصه سیاست خارجی دانست.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
گستره سفره هفت سین نوروزی به سارایوو رسید

مقیم/ مراسم جشن عید نوروز با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران، رایزن فرهنگی، اعضای سفارت و دیگر نهادهای ایرانی، ایرانیان مقیم و خانواده های آنان در هتل گراند شهر سارایوو بوسنی و هرزگوین برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
برپایی جشن نوروز در کپنهاگ دانمارک

مقیم/ جشن بزرگ نوروز عصر روز گذشته (دوشنبه) و در نخستین ساعات سال نو خورشیدی با حضور پرشور ایرانیان مقیم دانمارک در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
متن کامل پیام نوروزی دونالد ترامپ

مقیم/ دونالد ترامپ: به مردم ایران و همه آنان که در سراسر دنیا نوروز را جشن می گیرند: از طرف مردم آمریکا، برایتان آزادی، کرامت و ثروت آرزو دارم.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
سفیر ایران در مادرید: نوروز نمادی از توجه به خوبی ها در فرهنگ ایرانی است

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا در مراسم جشن نوروز با حضور ایرانیان مقیم این کشور به مناسبت فرارسیدن سال جدید شمسی برگزار شد، 'نوروز را نمادی از توجه به خوبی ها در فرهنگ ایرانی دانست.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
مراسم جشن نوروز در بلگراد برگزار شد

مقیم/ مراسم با شکوه جشن نوروز با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان، اعضای سفارت و دیگر نهادهای ایرانی، ایرانیان مقیم و خانواده های آنان، زبان آموزان فارسی به میزبانی سفارت کشورمان در بلگراد برگزار شد.

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن سال نو و تولد حضرت زهرا(س) در غنا

مقیم/ جشن فرا رسیدن سال نو هجری شمسی با حضور سفیرایران درآکرا، مسئولان دفاتر، ایرانیان مقیم، تعدادی از سفرای خارجی و همسران آنها و نمایندگان سازمانهای بین‌المللی ، ارباب جراید واساتید دانشگاه غنا در محل اقامتگاه سفیرایران در این کشور آفریقایی برگزار شد .

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
جشن کشورهای حوزه تمدن نوروز در مسکو برگزار شد

مقیم/ جشن کشورهای حوزه تمدن نوروز با حضور شهروندان ایران و شماری از اتباع روسیه، افغانستان، تاجیکستان و جمهوری آذربایجان در مسکو کنار سفره هفت سین برگزار شد.

سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری جشن نوروز در مالزی و پاسداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

مقیم/ مراسم جشن نوروز سال ۱۳۹۶ و سالروز ولادت با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه ریحانه (س) و روز زن یکشنبه شب با حضور ایرانیان مقیم مالزی، جمعی از مالایی ها و اتباع افغانستان در کوالالامپور برگزار شد.

سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶
برگزاری مراسم جشن نوروز در سفارت ایران در لبنان

مقیم/ مراسم تحویل سال ۱۳۹۶ و جشن باستانی نوروز امروز (دوشنبه) با شرکت جمعی از ایرانیان مقیم لبنان در محل سفارت ایران در بیروت برگزار شد.

سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi