انتقال آب سد طالقان به استان قزوین نیازمند ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در پی افزایش سهم استان قزوین از آب سد طالقان، کانال انتقال این آب به استان قزوین با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار احداث می‌شود.

شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴
ظرفیت دانشجویان غیربومی قزوین در جذب گردشگر به‌کارگیری شود

مقیم / عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: دانشجویان غیربومی ظرفیت زیادی برای توسعه گردشگر و جذب گردشگر در قزوین دارد که باید بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
۴۰درصد قزوینی‌ها مشتری شبکه‌های اجتماعی/مروری بر تهدیدها وفرصت‌ها

مقیم / قزوین / شبکه‌های اجتماعی موبایلی با گستره نفوذ ۴۰ درصدی در میان کاربران قزوینی به بخش جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شده‌ که تدبیر برای پیشگیری از تهدیدهای آن ضروری است.

چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان قزوين: مدارس حاشيه جاده‌ها در قزوين ایمن سازی می‌شود

مقیم / قزوین/ مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان قزوين، از اجرای طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راهها خبر داد و گفت: ۵۵ مدرسه از مدارس حاشیه راههای استان قزوين در سال جاری ایمن سازی می‌شود.

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴
۴۵‌هزار رأس دام در شهرستان قزوین واکسینه شدند

مقیم / قزوین/ فرماندار قزوین گفت : در پی احتمال شیوع طاعون نشخوارکنندگان کوچک ۴۵ هزار رأس دام اهلی در این شهرستان واکسیناسیون شد.

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴
بیماری‌های قلبی عروقی نخستین عامل مرگ و میر در قزوین

مقیم / معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: نخستین عامل مرگ و میر بر اثر ابتلا به بیماری در افراد، بیماری‌های قلبی عروقی بوده و سرطان دمین عامل مرگ و میر در استان قزوین است.

یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴
۱۰۰ روستا در الموت تحت پوشش تسهیلات گاز قرار می گیرند

مقیم / قزوین/ معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با اجرای طرح گازرسانی در منطقه الموت تا پایان سال آینده با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان، دو شهر و ۱۰۰ روستا از تسهیلات گاز طبیعی برخوردار می شوند.

شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴
زمینه پیوند پژوهش و فناوری با تجارت در قزوین فراهم می‌شود

مقیم / معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین گفت: استفاده از دستاوردهای پژوهشی و فناوری در حوزه تجارت و بازرگانی امری ضروری است که پیوند این دو حوزه در دستور کار ستاد پژوهش و فناوری قزوین قرار گرفته است.

جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴
راه آهن قزوین- رشت با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در حال اجراست

مقیم / معاون امور عمرانی استاندار قزوین خبر داد: راه آهن قزوین- رشت از پروژه‌های بزرگ و اولویت‌دار بخش ریلی کشور است که با بیش از۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴
برداشت ذرت علوفه‌ای در مزارع قزوین پایان یافت

مقیم / قزوین/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: عملیات برداشت ذرت علوفه ای از مزارع کشاورزی این شهرستان به پایان رسید.

سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴
توسعه کشاورزی با تقویت شرکت‌های دانش بنیان تسریع می‌شود

مقیم / قزوین / رئیس مرکز تحقیقات، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین گفت: با تقویت شرکت های دانش‌بنیان و حرکت هدفمند در حوزه تحقیقات می‌توان به توسعه کشاورزی شتاب بیشتری بخشید.

دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴
۶ درصد اهداکنندگان خون در استان قزوین بانوان هستند

مقیم / مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: بر اساس آمار به دست آمده از انتقال خون ۶ درصد اهداکنندگان خون در قزوین بانوان هستند و فرهنگ اهداء مستمر در بانوان باید نهادینه شود.

یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴
میانگین مدت رسیدگی به پرونده‌های کیفری استان قزوین کاهش یافت

مقیم/ رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین گفت: سرعت رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی به شورای حل اختلاف استان قزوین روند صعودی خود را می‌پیماید به طوری که میانگین رسیدگی به پرونده‌های کیفری در این نهاد به روز است.

چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴
نقش جامع شهر قزوین ترسیم می‌شود

مقیم / نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: ترسیم نقش جامع شهر قزوین نیازمند فعال‌سازی تمام ظرفیت‌های شهر قزوین است.

سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴
ظرفیت سمن‌های قزوین در برگزاری مراسم عزاداری به کار گرفته می‌شود

مقیم / رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مذهبی در راستای برگزاری باشکوه مراسم عزاداری حسینی (ع) به کار گرفته می‌شود.

دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
۵۰ میلیارد تومان پروژه در شهر محمدیه عملیاتی می‌شود

مقیم / قزوین/ رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: با اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد تومان ساخت بوستان ۱۲ هکتاری و پل دوم دسترسی به شهرک مهرگان در اولویت شورای شهر محمدیه است و در یک سال آینده اجرا می‌شود.

یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴
سرپرست دفتر امور اقتصادی استانداری قزوین: حجم سرمایه گذاری صنعتی در قزوین ۶۲ درصد افزایش یافت

مقیم / قزوین/ سرپرست دفتر امور اقتصادی استانداری خبر داد: حجم سرمایه گذاری صنعتی واحدهای به بهره برداری رسیده در دولت تدبیر و امید در مقایسه با مدت مشابه گذشته ۶۲ درصد افزایش یافته است.

شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴
همایش شیرخوارگان حسینی در ۱۰۰ نقطه قزوین آغاز شد

مقیم / قزوین/ در اولین جمعه ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی در امامزاده حسین(ع) قزوین و ۹۹ پایگاه در سراسر استان آغاز شد.

جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴
۵۳۰ تن عسل از کندوهای عسل در قزوین

ایکونا / مدیرعامل زنبورداران استان قزوین گفت: ۵۳۰ تن عسل از کندوهای عسل در قزوین برداشت شد که این مقدار از ۹۲ هزار کندوی موجود در این استان به دست آمده است.

چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴
استاندار قزوین: تقویت تشکل‌های کشاورزی در قزوین جدی گرفته شود

ایکونا / قزوین / استاندار قزوین گفت: با تقویت تشکل‌های مردمی در بخش کشاورزی و ایجاد مجموعه‌ای متمرکز برای آنها می‌توان به افزایش تولید و نیز بازاریابی محصولات کمک کرد.

سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi