نتایج مرتبط با کلیدواژه ����������������
رای گیری از ایرانیان مقیم انگلیس تا ساعت ۲۰ به وقت محلی تمدید شد

مقیم/ با توجه به استقبال و مشارکت پرشور ایرانیان مقیم انگلیس در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، زمان رای گیری در این کشور با دو ساعت افزایش، تا ساعت ۲۰ به وقت محلی (۲۳.۳۰ به وقت تهران ) تمدید شد.

شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
پایان رای گیری انتخابات ریاست جمهوری ایران در لبنان

مقیم/ فرایند رای گیری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در لبنان راس ساعت ۲۰ به وقت محلی (۲۱.۳۰ به وقت تهران) پایان یافت و درهای حوزه های رای گیری بسته شد.

شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
سرکنسولگری ایران : شعب اخذ رای در دبی و ابوظبی متمرکز است

مقیم/ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی امروز / پنجشنبه/ اعلام کرد که شعبه اخذ رای برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، در دبی و ابوظبی متمرکز است و در شارجه شعبه اخذ رای وجود ندارد.

پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
پنج صندوق رای در پاکستان؛ ایرانیان همه می آیند

مقیم/ شمارش معکوس برای برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران آغاز شده و ایرانیان مقیم پاکستان، همراه با دهها میلیون نفر از ایرانیان داخل و خارج از کشور، ضمن دنبال کردن اخبار و گزارش های انتخابات و سخنان و برنامه های نامزدها، خود را برای خلق حماسه ای دیگر مهیا کرده اند.

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در مرحله اول مشخص می شود

مقیم/ وزیر کشور گفت: با توجه به انصراف‌ها و ائتلاف‌هایی که انجام گرفته پیش‌بینی ما این است که نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری در مرحله اول مشخص می‌شود.

چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
رای گیری انتخابات ریاست جمهوری ایران برای ایرانیان مقیم افغانستان همزمان با داخل کشور

مقیم/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل گفت که رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در نمایندگی های سیاسی کشورمان در افغانستان همزمان با ایران برگزار خواهد شد.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ایران در سریلانکا برگزار می شود

مقیم/ سفارت جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا اعلام کرد دو صندوق اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت در کلمبو مستقر می شود.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ایران در پایتخت فیلیپین برگزار می شود

مقیم/سفارت جمهوری اسلامی ایران در فیلیپین روز سه شنبه اعلام کرد رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مانیل پایتخت این کشور جنوب شرق آسیا انجام می شود.

سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
۴ صندوق رای گیری در روسیه برای ایرانیان مقیم

مقیم/ در چارچوب برنامه ریزی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری در خارج، ایرانیان مقیم روسیه ۲۹ اردیبهشت ماه با حضور پای چهار صندوق رای به نامزدهای مورد نظر خود رای می دهند.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
استقرار ۳ صندوق اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در دهلی نو،چندیگر و علیگر

مقیم/ سفارت جمهوری اسلامی ایران در هند اعلام کرد صندوق اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت در شهرهای دهلی نو، چندیگر و علیگر مستقر می شود.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان، کم تعداد اما لبریز از شور انتخابات

مقیم/ ایرانیان مقیم پایتخت پاکستان، تعدادشان زیاد نیست اما هر کدام یک حق رای دارند و می گویند برای سربلندی ایران و به امید ایرانی آبادتر، روز جمعه پای صندوق رای حضور خواهند یافت.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مقیم نخجوان درسرکنسولگری کشورمان رای می دهند

مقیم/ ایرانیان مقیم جمهوری خودمختار نخجوان برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می توانند پای صندوق اخذ رای مستقر در سرکنسولگری کشورمان در نخجوان حاضر شده و رای دهند .

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
آمادگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در اتریش و اسلواکی

مقیم/ اتباع ایرانی مقیم اتریش و اسلواکی می توانند در تاریخ ۲۹ اردبیهشت ماه از ساعت ۸ لغایت ۱۸ به وقت محلی به شعبه های اخذ رای در شهرهای وین و گراتس در اتریش و براتیسلاوا پایتخت اسلواکی مراجعه کنند.

جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی

مقیم/ ۱۰ روز مانده به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، تبلیغات ۶ نامزد این انتخابات شدت بیشتری یافته و رسانه های خارجی نیز با توجه به اظهارات جدید آنان، تحلیل ها و گزارش های خود را ارائه می کنند.

سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
زنگ انتخابات ریاست جمهوری ایران، در پاکستان به صدا درآمد

مقیم/ همزمان با گرم تر شدن تنور دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در ایران، ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز ضمن پیگیری مستمر اخبار انتخاباتی، خود را برای مشارکت هرچه پرشورتر در این دوره از انتخابات و ایفای نقش خود در رقم زدن آینده ایران اسلامی آماده کرده اند.

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
آمریکا تمدید می‌کند/برخی به دیپلماسی آلرژی دارند

مقیم/ وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر حضور همه مردم در پای صندوق‌های رای از تمامی سلایق گفت: نوع انتخاب مردم مشخص می‌کند کشور در چهار سال آینده در چه مسیری حرکت خواهد کرد.

سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
انتخابات باعث ارتقای جایگاه جمهوری اسلامی ایران می‌شود

مقیم/ نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: انتخابات موجب ارتقا جایگاه جمهوری اسلامی و افزایش سربلندی و افتخار ایرانیان خارج از کشور می‌شود.

پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi