نتایج مرتبط با کلیدواژه ������������
۱۶ هزار میلیارد تومان پیشکش؛ یارانه صنعت را بگیرید!

مقیم/ پیشنهاد پرداخت تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومانی برای ۱۰ هزار واحد صنایع کوچک و متوسط که تولید آنها کمتر از ظرفیت بوده یا متوقف شده‌اند از سوی وزارت صنعت به دولت پیشنهادی عجیب، دست‌نیافتنی، دل‌انگیز و رویایی حداقل برای صاحبان صنایع است.

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی خراسان‌شمالی خبر داد توزیع ۱۰ میلیارد‌ریال تسهیلات یارانه‌‌دار میان صنایع کوچک خراسان‌شمالی

مقیم / مدیرعامل شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: به‌زودی توزیع ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات یارانه‌دار میان واحدهای صنعتی کوچک مستقر در شهرک‌های صنعتی عملیاتی می‌شود.

شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
« تفاوتی بین رسانه‌های طرفدار و مخالف دولت نیست» جنتی: ۲ هزار سایت خبری در کشور فاقد مجوز هستند/ قطع یارانه رسانه‌های دولتی

مقیم / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر ۲ هزار سایت خبری در کشور مجوز ندارند که برای آنها تسهیلاتی را فراهم کرده‌ایم تا مجوز بگیرند.

جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
مطبوعات وابسته به دولت یارانه نمی‌گیرند

مقیم / قم / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطبوعاتی که به نوعی به دولت و با برخی نهاد‌ها وابسته هستند یارانه دریافت نمی‌کنند و فقط به مطبوعات بخش خصوصی با درنظر گرفتن اولویت، یارانه می‌دهیم.

پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴
عضو شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی: ۹۰ درصد بازی‌های رایانه‌ای وارداتی است

ایکونا / عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه ۹۰ درصد بازی‌های رایانه‌ای وارداتی است، گفت: غفلت در تولید آثار فاخر با موضوع فرهنگ و هنر بومی و اسلامی می‌تواند سبک زندگی ایرانی اسلامی را نابود کند.

جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴
یارانه نقدی امروز پرداخت نمی‌شود

ایکونا/ طبق روال گذشته یارانه نقدی باید بیست و یکم هر ماه پرداخت می شد که یارانه نقدی مرداد ماه امروز (چهارشنبه) پرداخت نخواهد شد.

چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: یارانه افراد ثروتمند در جهت اشتغال مددجویان هزینه خواهد شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حذف یارانه افراد نیازمند، گفت:‌ ما بنا داریم بخش اعظمی از درآمد حاصل شده در این زمینه را صرف جهت‌گیری در حوزه اشتغال و مسکن مددجویان هزینه کنیم.

دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi